Syntech SynPro Matrix Padidinti

Syntech SynPro Matrix

Nauja prekė

Syntech SynPro Matrix proteinas - galingas baltymų miksas, kuris užtikriną baltymų pasisavinimą palaipsniui. Tai leidžia raumenų masę aprūpinti baltymais net iki 8 valandų! Trys tipai baltymų išrūgų baltymų - hidrolizuoti išrūgų baltymai, išrūgų izoliatas ir koncentratas. Papildomai sudėtis praturtinta kiaušinio albuminu, kalcio kazeinatu, grynu micellar kazeinu.

Smulkiau

 
   

33,00 €

Syntech SynPro Matrix proteinas - galingas baltymų miksas, kuris užtikriną baltymų pasisavinimą palaipsniui. Tai leidžia raumenų masę aprūpinti baltymais net iki 10 valandų! Trys tipai baltymų išrūgų baltymų - hidrolizuoti išrūgų baltymai, išrūgų izoliatas ir koncentratas. Papildomai sudėtis praturtinta kiaušinio albuminu, kalcio kazeinatu, grynu micellar kazeinu. Tokia įvairovė baltymų sudėtyje užtikrins, kad raumenų masė bus aprūpinama amino rūgštimis ilgą laiką ir užtikris maksimalų raumenų masės augimą!

Syntech SynPro Matrix proteinas

SynPro Matrix yra labai stipraus anabolinio poveikio bei ilgo įsisavinimo produktas. Susideda iš greitai ir lėtai įsisavinamų baltymų mišinio. Tai nenutrukstamas amino rūgščių tiekimas į raumenis iki 10 valandų.

   Hidrolizuoti išrūgų baltymai (WPH) - Tai greičiausiai pasisavinami baltymai! Kodėl? Išgaunant tokią formą baltymų, baltymų molekules skyla į mažus poli peptidus, vėliau į peptidus ir galiausiai - amino rūgštis. Hidrolizuoti išrūgų baltymai ne tik greičiausiai pasiavinami, tačiau ir pastebėti, kad turi stebinantį efektą raumenų masei.

    Išrūgų koncentratas (WPC) - Ši baltymo formą išgaunama naudojant žemos temperatūros filtravimo technologiją. Šis metodas apsaugo baltymus nuo šilumos ir taip išsaugo baltymo struktūrą.

     Ultra whey baltymai 90 XP - Šis išrūgų izoliatas (WPI) išgaunamas naudojant išskirtinį metodą - "ultra cold filtration". Tai leidžia išlaikyti produktą natūralios struktūros ir aukščiausios kokybės neprarandant savybių. 

    Glutamino peptidai - Tai mažos amino rūgščių (glutamino) dalelės.Tai viena efektyviausių amino rūgščių glutamino forma. Ši glutamino forma labai efektyvi ir būtina norint palaikyti pastovų anabolinių procesų veikimą.

   Kiaušinio albuminas - Tarpinė baltymų frakciją, kurią sudaro daugiau nei 80 % aukštos kokybės gryno baltymo. Kiaušinio albuminas išgaunamas iš kiaušinio baltymo ir pasižymi lėtesnių virškinimu, nei išrūgų baltymai.

   Kalcio kazeinatas - Skatina raumenų masės vystimasi, apsaugo nuo raumenų masės irimo. Lėtai virškinamas, kas užtikrina raumenų masės aprūpinimą amino rūgštimis ilgą laiką.

   Kazeinas - Susideda iš daugiau nei 80 % baltymų. Kazeinas - lėčiausiai skaidomas baltymas, tačiau lengvai skyla į esmines amino rūgštis. 

SynPro matrix pasižymi išskirtinai geru skoniu, tik vienu gramu angliavandenių per porciją ir 5 G BCAA , 5 G glutamino per vieną porciją. Skaidomas iki 10 valandų!

Maisto papildas milteliais su saldikliais SynPro Matrix

SynPro Matrix yra stipraus anabolinio poveikio. Susideda iš greitai ir lėtai įsisavinamų baltymų mišinio. Tai nenutrukstamas amino rūgščių tiekimas į raumenis iki 10 valandų. Idealus produktas dienos metu bei prieš miegą. Vartojimas:30 gramų produkto (1 samtelis) sumaišyti su 200 ml pieno ar vandens. Galima vartoti kelis kokteilius per dieną priklausomai nuo kūno masės ir  jei yra baltymų poreikis. Sudėtis:

 

100 g

30 g (porcija)

-

Energija

370 kcal / 1559 kJ

111 kcal / 468 kJ

-

Baltymai

80,0 g

24,0 g

-

Angliavandeniai

9,7 g

2,9 g

-

       Iš jų cukrus

7,0 g

2,1 g

-

Riebalai

1,6 g

0,5 g

-

       Iš jų sotieji 

1,0 g

0,3 g

 

Druska

0,38 g

0,12 g

 

Skaidulos

1,6 g

0,48 g

 

Amino rūgštys

100 g

Amino rūgštys

100 g

Alaninas

3895mg

Lizinas

5887mg

Argininas

2566mg

Metioninas

1777mg

Asparto rūgštis

6418mg

Fenilaninas

3222mg

Cisteinas

909mg

Prolinas

5924mg

Glutamo rūgštis

13640mg

Serinas

3892mg

Glisinas

6460mg

Treoninas

3619mg

Histidinas

1740mg

Triptofanas

1082mg

Izoliaucinas (BCAA)

3914mg

Tyrozinas

3051mg

Leucinas (BCAA)

7045mg

Valinas (BCAA)

4127mg

Vartojimo porcija: 30 g, pakuotė – 900 g, 2,04 kg                                                        

Sudedamosios dalys: Pieno proteinų izoliatas (80% miceralinis kazeinas (pieno produktas), 20% pieno išrūgų baltymai (pieno produktas)), išrūgų baltymų koncentratas (pieno produktas, soja), sojos baltymų izoliatas (sojos produktas), išrūgų baltymų izoliatas (pieno produktas, soja), L-glicinas, kiaušinio albumins (kiaušinio produktas), išrūgų baltymų hidrolizatas (pieno produktas), kvapiosios medžiagos (braškė),  dažiklis (raudonasis burokėlio ektraktas), tirštinimo medžiagos: (guaro guma, ksantano guma), saldikliai: (cukralozė, k-acesulfamas), fruktozė, dekstrozė, natrio chloridas, stabilizatorius (celiuliozės guma).  Galimi elergenai: sudėtyje nėra jokių riešutų ingredientųbet gali būti žemės riešutų ir įvairių rūšių riešutų, kiaušinių ir sėklų pėdsakų. Sudėtyje yra: pieno baltymai, laktozė, soja.Gamintojas: Sports Nutrition Belgium BVBA - Industrieweg 122 A3 - 9032 Gent –België. Galiojimo laikas, partijos numeris, gamintojas – žiūrėti ant gaminio pakuotės. Tinkamumo laikui pasibaigus produkto vartoti negalima. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje, sandariai uždarytą, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prieš vartojant pasikonsultuoti su sporto gydytoju ar treneriu. Papildas negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Išrūgų baltymų hidrolizatas (WPH) - WPH „iš anksto apvirškintas“ baltymas kurio sudėtyje esančios baltymų molekulės yra suskirstytos į mažesnius poli peptidus, tada į peptidus ir galiausiai į amino acids. Produktas turi daug biologiškai aktyvių sudedamųjų dalių pvz. Beta Lactoglobuline, Lactoferrine ir kitos medžiagos.

Parašyti atsiliepimą

Syntech SynPro Matrix

Syntech SynPro Matrix

Syntech SynPro Matrix proteinas - galingas baltymų miksas, kuris užtikriną baltymų pasisavinimą palaipsniui. Tai leidžia raumenų masę aprūpinti baltymais net iki 8 valandų! Trys tipai baltymų išrūgų baltymų - hidrolizuoti išrūgų baltymai, išrūgų izoliatas ir koncentratas. Papildomai sudėtis praturtinta kiaušinio albuminu, kalcio kazeinatu, grynu micellar kazeinu.PRISTATYMAS UNIPAK KURJERIAIS

- Prekės pristatomos per 1-3 d.d Lietuvoje.
- Prekės pristatomos į namus.
- Siuntimas nemokamas!
- Galimybė apsimokėti už prekes kurjeriui.


Pristatymo terminai

Dažniausiai prekes pristatome per 1-3 darbo dienas. Pasirinkus Jums palankų siuntimo tipą, patvirtinus užsakymą, mes su Jumis susieksime ir informuosime Jumisapie prekių išsiuntimą, pristatymą ir visą reikalingą informaciją.

Svarbi informacija

Jeigu kyla neaiškumu ir norite sužinoti daugiau, galite kreiptis:
tel - +370 670 66265, +370 671 74177
el.paštu - info@SportasSveikata.Lt1. Atsiskaitymas pavedimu

Patvirtinus užsakymą pasirinkite atsiskaitymo būda - bankinis pavedimas. Pavedimą galite atlikti iš bet kurio el.bankininkystės puslapio ar artimiausio, jums palankaus, banko skyriaus. Pasirinkus atsiskaitymo būdą gausite visą reikalingą informaciją: banko sąskaitą, unikalų užsakymo numerį, gavėjo pavadinimą. Nurodytą sumą perveskite į MB "Laisvalaikis visiems" sąskaita ir laukite patvirtinimo. Įprastai, šiuo būdu pinigai į mūsų sąskaita patenka per vieną darbo dieną, tačiau šis laikotarpis gali būti ir ilgesnis dėl tam tikrų banko veiksnių. Kai tik gausime nurodytą sumą į sąskaitą, informuosime Jus apie sėkmingai atliktą atsiskaitymą ir išsiųsime užsakymą.

2. Atsiskaitymas grynaisiais pinigais kurjeriui

Galite atsiskaityti grynaisiais pinigais pristatymo metu. Pasirinkus "UNIPAK" kurjerius galite atsiskaityti už prekes gavus užsakymą. Šį paslauga papildomai kainuoja - 2 Eur
Iškilo klausimu dėl atsiskaitymo? Kreipkites kontaktiniu tel: 8 670 66265 arba el.paštu: Info@SportasSveikata.Lt

MB "Laisvalaikis visiems" rekvizitai

MB "Laisvalaikis visiems"
Atsiskaitomoji sąskaita: LT907300010139747888
Bankas: AB Swedbank
Įmonės kodas: 303344358
Tel: 8 670 66265
El.paštas: Info@SportasSveikata.Lt


9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: