Kaip pasirinkti maisto papildus

PASIRINK TINKAMUS MAISTO PAPILDUS!

PRADEDAM!

Mums reikia truputi informacijos apie tave! Pasirink reikalaujamus laukelius ir mes pasiūlysime tau optimaliausią maisto papildų rinkinį.

 1. 1Tavo lytis

  Vyras
  Vyras
  Moteris
  Moteris
 2. 2Tikslas

 3. 3Amžius






NAUDINGI STRAIPSNIAI



 • Termogeniniai papildai riebalų deginimui!

  2013-08-25

  Maksimalus riebalų deginimas! Ingredientai skirti pasiekti geresniam reibalų deginimui. Aptarsime apie riebalų pernešėjus, termogenikus, stimulantus, lipolizės kontroliuotojus, skydliaukės stimuliatoriai, apetito slopintojai ir insulino valdymas, diuretikai ir kt...

  Parašyta kategorijoje: Maisto papildai sportui, Sveikata

 • Viskas apie kreatiną

  2013-08-24

  Šis straipsnis padės jums išgauti maksimalius rezultatus iš kreatino. Sužinosite visus atsakymus į rūpimus klausimus ką daro kreatinas, kada vartoti kreatiną, ar reikia užkrovos, kokia kreatino forma geriausia ir kitus aktualius klausimus...

  Parašyta kategorijoje: Maisto papildai sportui

 • Visa informacija apie proteiną

  2013-08-22

  Kartu su angliavandeniais ir riebalais, baltymai yra vienas iš trijų pagrindinių maisto klasifikatorių (makroelementų). Baltymai randami daugelyje maisto produktų, kaip mėsa, žuvis, kiaušiniai, pieno produktai ir kita... Pagrindinis baltymus principas - skilimas į amino rūgštis...

  Parašyta kategorijoje: Mityba, Maisto papildai sportui

 • Beta alaninas

  2013-06-03

  Tai natūrali, neesminė amino rūgštis, kuri patenka į organizmą per maistą, kuriame yra daug baltymų, pavyzdžiui, paukštiena. Beta alaninas yra mėgstamas pasirinkimas iš maisto papildų ir tikrai dažnai randamas įvairiausių produktų sudėtyje dėl savo gebėjimo padidinti vidaus raumenų lygį karnozinu.

  Parašyta kategorijoje: Maisto papildai sportui

 • Glutaminas - maisto papildas raumenų auginimui

  2013-06-03

  Glutaminas - ypatingai vertinimas dėl savo gebėjimo sulėtinti raumenų audinių ardymą. Atliekant intensyvias treniruotes glutaminas gali padėti pagerinti jėgą ir ištvermę. Laikui einant akivaizdžiai pastebėsite, kad galite pakelti sunkesnius svorius ir atlikti daug daugiau negu prieš tai.

  Parašyta kategorijoje: Maisto papildai sportui

 • Svarbiausi faktai apie Kreatiną

  2013-06-01

  Kreatinas - tai vienas iš seniausių ir labiausiai išbandytų maisto papildų. Jau 1992 m. kreatinas nuklojo maisto papildų parduotuvių lentynas. Nuo tada žmonėms kyla daug klausimų - ar kreatinas saugus, kaip naudoti, kodėl jį verta naudoti ir koks visgi kreatino poveikis žmogui?

  Parašyta kategorijoje: Maisto papildai sportui

 • BCAA amino rūgštys - reikalingos ar ne?

  2013-05-26

  Amino rūgštys - pagrindinės "statybinės" baltymų medžiagos. BCAA amino rūgštis sudaro trys ingredientai - Leucinas, isoleucinas ir valinas, tai amino rūgštys kuriuos turi specialią šakotąją struktūrą, todėl vadinamos šakotos grandinės amino rūgštys (BCAA). BCAA yra svarbios, nes yra panaudojamos metaboliniams procesams raumenyse. Visumoje, jie gali būti panaudoti kaip energijos šaltinis ar naujų baltymų gamybai. Įdomus faktas: BCAA sudaro apie trečdalį skeleto raumenų masės.

  Parašyta kategorijoje: Maisto papildai sportui