Beta alaninas

Paskelbta 2013-06-03

  • Beta alaninas

Beta alaninas

Tai natūrali, neesminė amino rūgštis, kuri patenka į organizmą per maistą, kuriame yra daug baltymų, pavyzdžiui, paukštiena. Beta alaninas yra mėgstamas pasirinkimas iš maisto papildų ir tikrai dažnai randamas įvairiausių produktų sudėtyje dėl savo gebėjimo padidinti vidaus raumenų lygį karnozinu. Vartojant keturias savaites beta alaniną, karnozino lygis padidėja net 60 %.

Kodėl svarbus karnozino lygio padidėjimas? Tai svarbu, nes per intensyvias ir sunkias treniruotes mūsų kūnai sukaupia didelį kiekį vandenilio, kuris skatina PH mažėjimą. Taip susikaupia pieno rūgštys, kurios turi neigiamą poveikį mūsų raumenų masei ir savijautai. Jos sukelia stiprų nuovargį, mažina raumenų veiklą ir gali privesti prie raumenų nepakankamumo. Atletai vartodami BETA Alaniną padidina karnozino lygį ir taip išvengia vandenilio kaupimo ir galutinio, neigiamo rezultato - stipraus nuovargio, raumenų veiklos sumažėjimo.  

Beta alaninas

Beta alanino ypatybės: 

Padidėjusi ištvermė
Daug daugiau jėgų
Mažesnis nuovargis
Gersnis kūno sudėjimas
Veikia sinergiškai su kreatinu
Efektyvesnės treniruotės

Beta alaninas dar žinomas, kaip azoto oksido (NO) maisto papildų ingredientas. Jis pasižymi "dilgčejimo" pojūčiais ir vartojimas prieš treniruotę. Tačiau, Beta alaninas ypatingai tampa veiksmingu vartojant su taurinu. Šis maisto papildas taip pat priskiriamas prie vieno iš penkių maisto papildų raumenų masės auginimui.

Beta alanino vartojimas: rekomenduojama vartoti 2 - 3 g prieš treniruotę. 

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti