Glutaminas - maisto papildas raumenų auginimui

Paskelbta 2013-06-03

  • Glutaminas - maisto papildas raumenų auginimui

Glutaminas

Glutaminas - ypatingai vertinimas dėl savo gebėjimo sulėtinti raumenų audinių ardymą. Atliekant intensyvias treniruotes glutaminas gali padėti pagerinti jėgą ir ištvermę. Laikui einant akivaizdžiai pastebėsite, kad galite pakelti sunkesnius svorius ir atlikti daug daugiau negu prieš tai. Taip žengiant į priekį mes peržiangame savo senas ribas ir žinoma, paskatiname liesos raumenų masės prieaugį.

Dėl geros raumenų masės apsaugos kūnas praranda nereikalingus riebalus - ko daugiau liesos raumenų masės turėsite, to efektyvesnis metabolizmas bus. Glutaminas taip pat esminis ginklas metant svorį, nes jo viena iš savybių - sulėtinti ir sumažinti raumenų masės nuostolius. Vadinasi, lieknėjant mes prarandame minimalų kiekį raumens.

Atlikti moksliniai tyrimai parodė ir teigiamus rezultatus dėl imuninės sistemos gerinimo. Intensyvios treniruotės, alinančios dietos pažeidžia ne tik mūsų raumenyną, tačiau ir mažiną imunitetą. Iš esmės, glutaminas ne tik apsaugo raumenų masę, tačiau ir turi didelę įtaką mūsų visam kūnui. Ar teko pastebėti, kad vartojant glutaminą net po sunkios darbo dienos, varginančių treniruočių pabundate ankščiau ir geriau pailsėja? Vartojant glutaminą kūnas daug greičiau atsistato, pailsi nuo krūvio ir streso. Net užsibuvus iki vėlyvo vakaro, tačiau prieš miegą suvartojus reikiamą kiekį glutamino - galima atsikelti ankščiau ir jaustis pailsėjusiam ir energingam.

Glutaminas

Glutaminas yra minimas ir dėl savo gebėjimo padidinti augimo hormono lygį organizme. Šią savybę itin turėtu pastebėti tie, kas siekia priaugti raumenų masės. Vos keletas gramų per dieną glutamino padidina augimo hormono lygį organizme.  

Tikriausiai visi žinote, kad mūsų raumenynas reikalauja azoto, todėl ir atsirado efektyvus ir tokie populiarūs azoto oksido papildai. Glutaminas sudaro apie 20 % azoto, kuris daro jį vienu iš geriausių tiekėjų raumenų audiniams. Net gi pastebėtas rezultatas, kai žmogus vartoja kreatiną, whey proteiną (išrūgų proteiną) ir kartu pajungia glutaminą - rezultatai geresni. Tai lyg statybinė medžiaga, kuri atlieką svarbų darbą mūsų kūne. 

Apibendrinus... Kiekvieną rezultatą galime pasiekti ir be maisto papildų, tačiau suprantama, kad lėčiau. Siekiant geresnių rezultatų, intensyviai sportuojant kartais neužtenka net subalansuotos mitybos ir kūnas pradeda rodyti neigiamus požymius: nuovargis, dingusi motyvacija, raumenų masės sumažėjimas, treniruotės tampa nebe tokios efektyvios. Glutaminas įvardijamas kaip vienas iš penkių papildų, kuris padės Jums pasiekti norimų rezultatų, puikiai jaustis ir apsaugoti raumenų masę!

Glutamino vartojimas: rekomenduojama išgerti 5 g glutamino atsikėlus ryte, 5 g po treniruotės ir 5 g prieš miegą. 

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti