Mitybos planas pagal kraujo grupę ir tikslą Padidinti

Mitybos planas pagal kraujo grupę ir tikslą

Nauja prekė

Individualus mitybos planas pagal kraujo grupę ir tikslą! Ar įsivaizduojate, kad radikaliai galite pakeisti savo sveikatą vos išmesdami keletą netinkamų maisto produktų iš mitybos raciono? Išmetus dar keletą jūs galite jaustis užtikrinti, sveiki, energingi ir kupini optimizmo..

Smulkiau

 
   

34,50 €

Individualus mitybos planas pagal kraujo grupę ir tikslą! Ar įsivaizduojate, kad radikaliai galite pakeisti savo sveikatą vos išmesdami keletą netinkamų maisto produktų iš mitybos raciono? Esant tinkamam maistinių medžiagų skaičium jūs galite jaustis sveiki, energingi, laimingi ir pasiekti savo norimą tikslą dar lengviau ir greičiau. 

Siūlome individualų mitybos plano sudarymą pagal kraujo grupę ir tikslą. Vartotojas gali pasirinkti mitybos planą pagal poreikį: mitybos planas lieknėjimui, svorio (liesos masės) auginimui ar geresniai bendrai savijautai. 

Mitybos plano ypatybės, nauda:

   1) Mitybą sudarys tik Jums tinkami maisto produktai
   2) Mityba bus individuali atsižvelgiant į apklausos rezultatus
   3) Pasirinktą tikslą pasieksite greičiau ir lengviau
   4) Geresnė savijauta, sveikata!
   5) Pasirūpinsime, kad mityba būtu skani ir įvairi!

Į kiekvieną siūlomą produktą (maisto papildą) mes žiūrime atsakingai ir stengiames klientams pateikti tik kokybiškus papildus. Siūlomų paslaugų taip pat neišskiriame! Siekiant kokybės paruošėme apklausą, kuri padės sudaryti tinkamą mitybą. Ilgametė mūsų patirtis ir asmeniškai sukaupta didelė patirtis leis užtikrinti ne tik tinkamą mitybą, tačiau ir kokybišką, skanią ir svarbiausia - sveiką!

Mitybos trukmė: 8 savaitės 

Sudarymo laikas nuo užsakymo: iki 5 darbo dienų.

DĖMESIO: Kiekvienas klientas gaus asmeninę konsultaciją, kuriuos metu aptarsime visus klausimus. 

Parašyti atsiliepimą

Mitybos planas pagal kraujo grupę ir tikslą

Mitybos planas pagal kraujo grupę ir tikslą

Individualus mitybos planas pagal kraujo grupę ir tikslą! Ar įsivaizduojate, kad radikaliai galite pakeisti savo sveikatą vos išmesdami keletą netinkamų maisto produktų iš mitybos raciono? Išmetus dar keletą jūs galite jaustis užtikrinti, sveiki, energingi ir kupini optimizmo..PRISTATYMAS UNIPAK KURJERIAIS

- Prekės pristatomos per 1-3 d.d Lietuvoje.
- Prekės pristatomos į namus.
- Siuntimas nemokamas!
- Galimybė apsimokėti už prekes kurjeriui.


Pristatymo terminai

Dažniausiai prekes pristatome per 1-3 darbo dienas. Pasirinkus Jums palankų siuntimo tipą, patvirtinus užsakymą, mes su Jumis susieksime ir informuosime Jumisapie prekių išsiuntimą, pristatymą ir visą reikalingą informaciją.

Svarbi informacija

Jeigu kyla neaiškumu ir norite sužinoti daugiau, galite kreiptis:
tel - +370 670 66265, +370 671 74177
el.paštu - info@SportasSveikata.Lt1. Atsiskaitymas pavedimu

Patvirtinus užsakymą pasirinkite atsiskaitymo būda - bankinis pavedimas. Pavedimą galite atlikti iš bet kurio el.bankininkystės puslapio ar artimiausio, jums palankaus, banko skyriaus. Pasirinkus atsiskaitymo būdą gausite visą reikalingą informaciją: banko sąskaitą, unikalų užsakymo numerį, gavėjo pavadinimą. Nurodytą sumą perveskite į MB "Laisvalaikis visiems" sąskaita ir laukite patvirtinimo. Įprastai, šiuo būdu pinigai į mūsų sąskaita patenka per vieną darbo dieną, tačiau šis laikotarpis gali būti ir ilgesnis dėl tam tikrų banko veiksnių. Kai tik gausime nurodytą sumą į sąskaitą, informuosime Jus apie sėkmingai atliktą atsiskaitymą ir išsiųsime užsakymą.

2. Atsiskaitymas grynaisiais pinigais kurjeriui

Galite atsiskaityti grynaisiais pinigais pristatymo metu. Pasirinkus "UNIPAK" kurjerius galite atsiskaityti už prekes gavus užsakymą. Šį paslauga papildomai kainuoja - 2 Eur
Iškilo klausimu dėl atsiskaitymo? Kreipkites kontaktiniu tel: 8 670 66265 arba el.paštu: Info@SportasSveikata.Lt

MB "Laisvalaikis visiems" rekvizitai

MB "Laisvalaikis visiems"
Atsiskaitomoji sąskaita: LT907300010139747888
Bankas: AB Swedbank
Įmonės kodas: 303344358
Tel: 8 670 66265
El.paštas: Info@SportasSveikata.Lt


11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: