MadMax Body Conform diržas Padidinti

MadMax Body Conform diržas

Nauja prekė

Sintetinis MadMax diržas - Body conform MFB-313.

Smulkiau

 
   

19,70 €

Prieš užsisakydami prekę, pasiteiraukite ar yra reikiamas dydis.

Pagrindinė MadMax Body Conform diržo dalis pasiūta iš kokybiško, labai lengvo ir atsparaus juostinio nailono, kuris iš išorinės diržo pusės apsiūtas juodos spalvos „Lycra“ audiniu. Prie kūno prisiderinanti švelni ir prakaitą sugerianti medžiaga, esanti vidinėje diržo pusėje, užtikrina patogų diržo nešiojimą. Visas diržas apmuštas kokybišku raizgytu špagatu.

Diržo „MadMax Body Conform“ forma suformuota taip, kad lengvai prisitaiko prie kūno, užtikrina lengvus judesius pilvo ir nugaros apatinės dalies srityse visos treniruotės metu. Nugaros pusėje diržas susidaro 5‘‘ plotį, kuris laipsniškai siaurėja ties abejais šonais. Dėl bendro diržo lengvumo, naudotų medžiagų, galima drąsiai teigti, kad diržas „Body Conform“ savo ergonominės savybėmis bei ypatingai geru užsegimu, nepriklausomai nuo užsegimo juostos patempimo ir esančių diržo skylučių, pralenkia klasikinį odinį ar „Sandwich 4‘‘ tipo diržus.

Dauguma pasaulio kultūristų naudoją šį MadMaxBody Conform“ diržą dėl ypatingo tvirtumo.

MadMax Body Conform diržo paskirtis:
Pradedantiesiems, vidutinio sportinio pažangumo ir profesionalams, t. y. tiek vyrams, tiek moterims, kuriems būtinas tiksliai prie kūno formų prisitaikantis diržas.

Body Conform dydžiai:
S dydis: 68 – 85 cm
M dydis: 78 – 95 cm
L dydis: 88 – 105 cm
XL dydis: 93 – 110 cm
XXL dydis: 98 – 115 cm

Parašyti atsiliepimą

MadMax Body Conform diržas

MadMax Body Conform diržas

Sintetinis MadMax diržas - Body conform MFB-313.PRISTATYMAS UNIPAK KURJERIAIS

- Prekės pristatomos per 1-3 d.d Lietuvoje.
- Prekės pristatomos į namus.
- Siuntimas nemokamas!
- Galimybė apsimokėti už prekes kurjeriui.


Pristatymo terminai

Dažniausiai prekes pristatome per 1-3 darbo dienas. Pasirinkus Jums palankų siuntimo tipą, patvirtinus užsakymą, mes su Jumis susieksime ir informuosime Jumisapie prekių išsiuntimą, pristatymą ir visą reikalingą informaciją.

Svarbi informacija

Jeigu kyla neaiškumu ir norite sužinoti daugiau, galite kreiptis:
tel - +370 670 66265, +370 671 74177
el.paštu - info@SportasSveikata.Lt1. Atsiskaitymas pavedimu

Patvirtinus užsakymą pasirinkite atsiskaitymo būda - bankinis pavedimas. Pavedimą galite atlikti iš bet kurio el.bankininkystės puslapio ar artimiausio, jums palankaus, banko skyriaus. Pasirinkus atsiskaitymo būdą gausite visą reikalingą informaciją: banko sąskaitą, unikalų užsakymo numerį, gavėjo pavadinimą. Nurodytą sumą perveskite į MB "Laisvalaikis visiems" sąskaita ir laukite patvirtinimo. Įprastai, šiuo būdu pinigai į mūsų sąskaita patenka per vieną darbo dieną, tačiau šis laikotarpis gali būti ir ilgesnis dėl tam tikrų banko veiksnių. Kai tik gausime nurodytą sumą į sąskaitą, informuosime Jus apie sėkmingai atliktą atsiskaitymą ir išsiųsime užsakymą.

2. Atsiskaitymas grynaisiais pinigais kurjeriui

Galite atsiskaityti grynaisiais pinigais pristatymo metu. Pasirinkus "UNIPAK" kurjerius galite atsiskaityti už prekes gavus užsakymą. Šį paslauga papildomai kainuoja - 2 Eur
Iškilo klausimu dėl atsiskaitymo? Kreipkites kontaktiniu tel: 8 670 66265 arba el.paštu: Info@SportasSveikata.Lt

MB "Laisvalaikis visiems" rekvizitai

MB "Laisvalaikis visiems"
Atsiskaitomoji sąskaita: LT907300010139747888
Bankas: AB Swedbank
Įmonės kodas: 303344358
Tel: 8 670 66265
El.paštas: Info@SportasSveikata.Lt


24 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: