MadMax sintetinis diržas EXTREME Padidinti

MadMax sintetinis diržas EXTREME

Nauja prekė

Sintetinis MadMax diržas EXTREME - MFB-666.

Smulkiau

Turime

 
   

24,90 €

Prieš užsisakydami prekę, pasiteiraukite ar yra reikiamas dydis.

Išorinė MadMax diržo EXTREME pusė pasiūta iš pirmos kategorijos šviesios tamprios nailoninės juostos. Diržas padengtas aukštos kokybės juodos spalvos „Lycra“ audiniu, kas suteikia jam ypatinga formą.

Vidinė diržo pusė pasiūta iš geros medžiagos, kas užtikrina ilga jo dėvėjimą. Diržas apsiūtas geros kokybės, nenusitrinančia juostele. MadMax diržas suformuotas taip, kad nugaros dalyje plotis siekia 6“ plotį, šonuose 3.5“, priekyje 5“. Tokia forma tiksliai prisitaiko prie kūno formų, sutvirtina stuburą treniruotės metu, o taip pat šis diržas įgalina laisvai judėti. Specialios guminės juostos, įsiūtos diržo pagrindinėje dalyje, užtikrina diržo kompaktiškumą, sumažina jo deformavimąsi treniruotės metu.

Sunkiasvorės treniruotės metu ši technologija (RBS) labiau stiprina stuburą ir išlaiko visas sintetinio diržo savybes. MadMax diržas EXTREME turi puikia oro pralaidžia sistemą, kuri saugo kūną nuo prakaitavimo, be to, dėl diržo lengvumo bei aptakios formos, jį galite dėvėti visos treniruotės metu (AF). Dėl savo savybių, diržas puikiausiai gali pakeisti odos 4“ ar „Sandwich“ tipo diržus. Ypatingai geras užsegimas, nepriklausomai nuo užsegimo juostos patempimo ir esančių diržo skylučių yra labai populiarus tarp visų pirmaujančių pasaulio kultūristų. Lipni 35 cm juosta, užtikrina tvirtą ir gerą užsegimą, prisitaikant pagal kūno formas.

Sudėtis: 100% nailonas.

MadMax diržo EXTREME dydžiai (per juosmenį):
S dydis: 72 – 87 cm
M dydis: 82 – 97 cm 
L dydis: 92 – 107 cm 
XL dydis: 97 – 112 cm
XXL dydis: 102 – 117 cm

Parašyti atsiliepimą

MadMax sintetinis diržas EXTREME

MadMax sintetinis diržas EXTREME

Sintetinis MadMax diržas EXTREME - MFB-666.PRISTATYMAS UNIPAK KURJERIAIS

- Prekės pristatomos per 1-3 d.d Lietuvoje.
- Prekės pristatomos į namus.
- Siuntimas nemokamas!
- Galimybė apsimokėti už prekes kurjeriui.


Pristatymo terminai

Dažniausiai prekes pristatome per 1-3 darbo dienas. Pasirinkus Jums palankų siuntimo tipą, patvirtinus užsakymą, mes su Jumis susieksime ir informuosime Jumisapie prekių išsiuntimą, pristatymą ir visą reikalingą informaciją.

Svarbi informacija

Jeigu kyla neaiškumu ir norite sužinoti daugiau, galite kreiptis:
tel - +370 670 66265, +370 671 74177
el.paštu - info@SportasSveikata.Lt1. Atsiskaitymas pavedimu

Patvirtinus užsakymą pasirinkite atsiskaitymo būda - bankinis pavedimas. Pavedimą galite atlikti iš bet kurio el.bankininkystės puslapio ar artimiausio, jums palankaus, banko skyriaus. Pasirinkus atsiskaitymo būdą gausite visą reikalingą informaciją: banko sąskaitą, unikalų užsakymo numerį, gavėjo pavadinimą. Nurodytą sumą perveskite į MB "Laisvalaikis visiems" sąskaita ir laukite patvirtinimo. Įprastai, šiuo būdu pinigai į mūsų sąskaita patenka per vieną darbo dieną, tačiau šis laikotarpis gali būti ir ilgesnis dėl tam tikrų banko veiksnių. Kai tik gausime nurodytą sumą į sąskaitą, informuosime Jus apie sėkmingai atliktą atsiskaitymą ir išsiųsime užsakymą.

2. Atsiskaitymas grynaisiais pinigais kurjeriui

Galite atsiskaityti grynaisiais pinigais pristatymo metu. Pasirinkus "UNIPAK" kurjerius galite atsiskaityti už prekes gavus užsakymą. Šį paslauga papildomai kainuoja - 2 Eur
Iškilo klausimu dėl atsiskaitymo? Kreipkites kontaktiniu tel: 8 670 66265 arba el.paštu: Info@SportasSveikata.Lt

MB "Laisvalaikis visiems" rekvizitai

MB "Laisvalaikis visiems"
Atsiskaitomoji sąskaita: LT907300010139747888
Bankas: AB Swedbank
Įmonės kodas: 303344358
Tel: 8 670 66265
El.paštas: Info@SportasSveikata.Lt


24 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: