Aone Osteomin 60 kaps Padidinti

Aone Osteomin 60 kaps

Nauja prekė

Kad išvengti įvairių problemų su kaulais - tai maisto papildas - osteomin, kuris vertingas natūralios kilmės kalciu iš kiaušinio lukšto ir biogeniniais mineralais.

Smulkiau

 
   

27,00 €

 

Kad išvengti įvairių problemų su kaulais - tai maisto papildas osteomin, kuris vertingas natūralios kilmės kalciu iš kiaušinio lukšto ir biogeniniais mineralais.

Kalcis - būtinas žmogaus organizmui mineralas, pagrindinė kaulų ir dantų sudedamoji dalis. Net 99 % organizme esančio kalcio yra sukaupta kauluose ir dantyse. Likęs kalcio kiekis yra ekstraląsteliniame skystyje ir dalyvauja daugelyje biocheminių reakcijų. Labai nedidelis kalcio kiekis yra ląstelių viduje, tačiau ir čia jis vaidina svarbų vaidmenį...

Maisto papildas tabletėmis OSTEOMIN

Kad išvengti įvairių problemų su kaulais - tai produktas osteomin, kuris vertingas natūralios kilmės kalciu iš kiaušinio lukšto ir biogeniniais mineralais. Kalcio įsisavinimo veiksmingumui padidinti sudėtyje yra inulino, B ir D grupės vitaminų. Visi ingredientai yra labai aukštos biologinės vertės, gerai įsisavinantys.Vartojimas:4 tabletės per dieną su maistu užgeriant vandeniu. Dėmesio: neviršyti 4 tablečių per parą. Sudėtis:

100 g / mg

4 tabletėse (paros porcija)

RPN%

Kiaušinio lukšto milteliai kalcis

20000 mg

800 mg

100%

Obuolių milteliai

 

 

 

Magnio oksidas

4500 mg

180 mg

81,82%

Inulinas

 

 

 

Vitaminas C

3000 mg

120 mg

150%

Citrinos rūgštis

 

 

 

Obuolių rūgštis

 

 

 

Vitaminas B6

40 mg

1,6 mg

114,29%

Vitaminas K

3,75 mg

150 µg

200%

Vitaminas D

2500 IU

100 IU

50%

%RPN – rekomenduojama dienos norma.

Vartojimo norma 4  tabletės. Pakuotėje 15 porcijų. Pakuotė 60 kaps. – 60 gramų.

Ingredientai: specialiai paruošti kiaušinio lūkštų milteliai, obuolių milteliai, magnio oksidas, inulinas, vitaminas C, citrinų rūgštis, aboulių rūgštis, vitaminas B6, vitaminas K, vitaminas D, pagalbinės medžiagos: celiuliozė, talkas, magnio stearatas, silicio dioksidas.

Gamintojas: Aone nutrition s.r.o Slovakija. Galiojimo laikas, partijos numeris, gamintojas – žiūrėti ant gaminio pakuotės. Tinkamumo laikui pasibaigus produkto vartoti negalima. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje, sandariai uždarytą, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prieš vartojant pasikonsultuoti su sporto gydytoju ar treneriu. Papildas negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

Aone Osteomin 60 kaps

Aone Osteomin 60 kaps

Kad išvengti įvairių problemų su kaulais - tai maisto papildas - osteomin, kuris vertingas natūralios kilmės kalciu iš kiaušinio lukšto ir biogeniniais mineralais.PRISTATYMAS UNIPAK KURJERIAIS

- Prekės pristatomos per 1-3 d.d Lietuvoje.
- Prekės pristatomos į namus.
- Siuntimas nemokamas!
- Galimybė apsimokėti už prekes kurjeriui.


Pristatymo terminai

Dažniausiai prekes pristatome per 1-3 darbo dienas. Pasirinkus Jums palankų siuntimo tipą, patvirtinus užsakymą, mes su Jumis susieksime ir informuosime Jumisapie prekių išsiuntimą, pristatymą ir visą reikalingą informaciją.

Svarbi informacija

Jeigu kyla neaiškumu ir norite sužinoti daugiau, galite kreiptis:
tel - +370 670 66265, +370 671 74177
el.paštu - info@SportasSveikata.Lt1. Atsiskaitymas pavedimu

Patvirtinus užsakymą pasirinkite atsiskaitymo būda - bankinis pavedimas. Pavedimą galite atlikti iš bet kurio el.bankininkystės puslapio ar artimiausio, jums palankaus, banko skyriaus. Pasirinkus atsiskaitymo būdą gausite visą reikalingą informaciją: banko sąskaitą, unikalų užsakymo numerį, gavėjo pavadinimą. Nurodytą sumą perveskite į MB "Laisvalaikis visiems" sąskaita ir laukite patvirtinimo. Įprastai, šiuo būdu pinigai į mūsų sąskaita patenka per vieną darbo dieną, tačiau šis laikotarpis gali būti ir ilgesnis dėl tam tikrų banko veiksnių. Kai tik gausime nurodytą sumą į sąskaitą, informuosime Jus apie sėkmingai atliktą atsiskaitymą ir išsiųsime užsakymą.

2. Atsiskaitymas grynaisiais pinigais kurjeriui

Galite atsiskaityti grynaisiais pinigais pristatymo metu. Pasirinkus "UNIPAK" kurjerius galite atsiskaityti už prekes gavus užsakymą. Šį paslauga papildomai kainuoja - 2 Eur
Iškilo klausimu dėl atsiskaitymo? Kreipkites kontaktiniu tel: 8 670 66265 arba el.paštu: Info@SportasSveikata.Lt

MB "Laisvalaikis visiems" rekvizitai

MB "Laisvalaikis visiems"
Atsiskaitomoji sąskaita: LT907300010139747888
Bankas: AB Swedbank
Įmonės kodas: 303344358
Tel: 8 670 66265
El.paštas: Info@SportasSveikata.Lt


4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: