Syntech Synedrine (120 kaps) Padidinti

Syntech Synedrine (120 kaps)

Nauja prekė

Syntech Synedrine - Metant svorį galimos įvairios ingredientų kombinacijos, kas leidžia tapti išskirtiniais ir įrodyti savo, kaip maisto papildų gamintojų kvalifikaciją. Syntech siūlo itin efektyvų riebalų degintoją Synedrine, kurio sudėčiai sukurti prireikė ne vieno tyrimo ir bandymo, tačiau rezultate - efektyvus riebalų degintojas!

Smulkiau

 
   

46,00 €

Maisto papildas kapsulėmis Synedrine

Vartojimas: 4 kapsulės (maks. porcija) per dieną. Treniruočių dienomis: 2 kapsules ryte esant tusčiam skrandžiui ir 2 kaps. 20 prieš treniruotę (užgerkite stikline vandens). Ne treniruočių dienomis: 2 kapsules ryte esant tusčiam skrandžiui ir 2 kaps. prieš pietų maistą (užgerkite stikline vandens). Dėmesio: neviršyti nustatytos paros normos. Sudėtis:

 

2 kaps (1 porcija)

4 kaps (maks. porcija)

100 g produkto

RMV%

Paullinia Cupana (Guarana) standartizuotas 22% kofeino

750 mg

1500 mg

32,04g

*

Camellia Sinensis (žalioji arbata), standartizuotas 19% EGCG

700 mg

1400 mg

29,9g

*

Coffea Cannephora Robusta P (Svetol® žalios kavos pupelės) standartizuotas 50% chlorogero rūgštis

200 mg

400 mg

8,54g

*

Coleus Forskohlii (Forslean® Coleus ) standartizuotas 10% (forskolinas augalinės kilmės)

125 mg

250 mg

5,34g

*

Taraxacum Officinale (Kiaulpienė)

105 mg

210 mg

4,49g

*

Capsicum Annuum (Capsimax™ paprika)

100 mg

200 mg

4,27g

*

Piper Nigrum (Bioperine® juodieji pipirai)

5 mg

10 mg

0,21g

*

% RMV - referensinė maistinė vertė.

Vartojimo porcija: 2 kapsulės, pakuotės – 120 kaps / 140,5 g

Sudedamosios dalys: (Guarana) Paullinia Cupana (guaranos produktus draudžiama vartoti asmenims iki 18 metų), Camellia sinensis (žalioji arbata), Standiklis (želatina), Coffea Cannephora Robusta (Svetol ® žalios kavos pupelės), Coleus Forskohlii (Forslean ® Coleus) (augalinės kilmės), Taraxacum officinale (Kiaulpienė), Capsicum annuum (Capsimax ™paprika), (Magnesiumstearate) magnio stearatas, Piper nigrum (Bioperine ® juodieji pipirai), (Siliciumdioxide) siliciodioksidas.

 

SYNTECH™ riebalų degintojas yra vienas iš moderniausių rinkoje. Sinedrine sudėtyje 7 sinergetiškai veikiantys ingredientai grindžiami išsamių mokslinių tyrimų apie riebalų deginimą. Formulė padės Jums sudeginti daugiau riebalų.

SYNTECH ™ Synedrine gamyboje buvo taikomi trys reikalavimai:

1. Produkte visi ingredientai yra veiksmingi ir pagristi moksliniais tyrimais;
2. Gamyba turi atitikti griežčiausius sveikatos ir maisto saugos reikalavimus;
3. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus, Synedrine kapsulė turi būti lengvai praryjama.

 

Visi šio produkto ingredientai yra sertifikuoti.

Galimi elergenai: sudėtyje nėra jokių riešutų ingredientų, bet gali būti žemės riešutų ir įvairių rūšių riešutų ir sėklų pėdsakų. Gamintojas: Sports Nutrition Belgium BVBA - Industrieweg 122 A3 - 9032 Gent – België. Galiojimo laikas, partijos numeris, gamintojas – žiūrėti ant gaminio pakuotės. Tinkamumo laikui pasibaigus produkto vartoti negalima. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje, sandariai uždarytą, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prieš vartojant pasikonsultuoti su sporto gydytoju ar treneriu. Papildas negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

Syntech Synedrine (120 kaps)

Syntech Synedrine (120 kaps)

Syntech Synedrine - Metant svorį galimos įvairios ingredientų kombinacijos, kas leidžia tapti išskirtiniais ir įrodyti savo, kaip maisto papildų gamintojų kvalifikaciją. Syntech siūlo itin efektyvų riebalų degintoją Synedrine, kurio sudėčiai sukurti prireikė ne vieno tyrimo ir bandymo, tačiau rezultate - efektyvus riebalų degintojas!PRISTATYMAS UNIPAK KURJERIAIS

- Prekės pristatomos per 1-3 d.d Lietuvoje.
- Prekės pristatomos į namus.
- Siuntimas nemokamas!
- Galimybė apsimokėti už prekes kurjeriui.


Pristatymo terminai

Dažniausiai prekes pristatome per 1-3 darbo dienas. Pasirinkus Jums palankų siuntimo tipą, patvirtinus užsakymą, mes su Jumis susieksime ir informuosime Jumisapie prekių išsiuntimą, pristatymą ir visą reikalingą informaciją.

Svarbi informacija

Jeigu kyla neaiškumu ir norite sužinoti daugiau, galite kreiptis:
tel - +370 670 66265, +370 671 74177
el.paštu - info@SportasSveikata.Lt1. Atsiskaitymas pavedimu

Patvirtinus užsakymą pasirinkite atsiskaitymo būda - bankinis pavedimas. Pavedimą galite atlikti iš bet kurio el.bankininkystės puslapio ar artimiausio, jums palankaus, banko skyriaus. Pasirinkus atsiskaitymo būdą gausite visą reikalingą informaciją: banko sąskaitą, unikalų užsakymo numerį, gavėjo pavadinimą. Nurodytą sumą perveskite į MB "Laisvalaikis visiems" sąskaita ir laukite patvirtinimo. Įprastai, šiuo būdu pinigai į mūsų sąskaita patenka per vieną darbo dieną, tačiau šis laikotarpis gali būti ir ilgesnis dėl tam tikrų banko veiksnių. Kai tik gausime nurodytą sumą į sąskaitą, informuosime Jus apie sėkmingai atliktą atsiskaitymą ir išsiųsime užsakymą.

2. Atsiskaitymas grynaisiais pinigais kurjeriui

Galite atsiskaityti grynaisiais pinigais pristatymo metu. Pasirinkus "UNIPAK" kurjerius galite atsiskaityti už prekes gavus užsakymą. Šį paslauga papildomai kainuoja - 2 Eur
Iškilo klausimu dėl atsiskaitymo? Kreipkites kontaktiniu tel: 8 670 66265 arba el.paštu: Info@SportasSveikata.Lt

MB "Laisvalaikis visiems" rekvizitai

MB "Laisvalaikis visiems"
Atsiskaitomoji sąskaita: LT907300010139747888
Bankas: AB Swedbank
Įmonės kodas: 303344358
Tel: 8 670 66265
El.paštas: Info@SportasSveikata.Lt


7 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: