AONE Nutrition Taurine 120 kaps Padidinti

AONE Nutrition Taurine 120 kaps

Nauja prekė

AONE Nutrition Taurine - suteiks Jums enerigjos, ištvermės, greičio! Pamirškite ką reiškia energijos trūkumas, pagerinkite savo treniruotės su taurinu.

Smulkiau

Turime

 
   

14,20 €

AONE Nutrition Taurine - suteiks Jums enerigjos, ištvermės, greičio! Pamirškite ką reiškia energijos trūkumas, pagerinkite savo treniruotės su taurinu.

Kas yra taurinas?

Taurinas yra aminorūgštis, natūraliai susidaranti žmogaus organizme. Didelės šios rūgšties koncentracijos randamos raumenyse, smegenyse, širdyje ir kraujyje. Jis įeina į tulžies rūgščių sudėtį, padeda pasisavinti riebaluose tirpius vitaminus, reguliuojai širdies ritmą, palaiko ląstelių membranų stabilumą ir saugo smegenis nuo dirginimo. Taurinas svarbus regėjimui, smegenų ir širdies veiklai. Jis dalyvauja natrio, kalio, magnio, kalcio jonų transmembraniniame transporte ir nervinių impulsų generavime.

AONE Nutrition Taurinas pasižymi tokiomis savybėmis, kaip natūralus antioksidantas! Jis taip pat kaupia organizme azoto oksidą.

Taurinas yra neesminė amino rūgštis. Greičiui, ištvermiai, energijai. Produkte esantys B grupės vitaminai gerina taurino isisavinimą. Vartojimas: 2 kapsules prieš treniruotę.  Dėmesio: neviršyti 2 kapsulių per parą. Sudėtis:

 

100 g

2 kapsulėse

%RMV

Energija

367 kcal / 1532 kj

7,3 kcal / 30,7 kj

-

Taurinas

86 g

1720 mg

-

Vitaminai:

 

 

-

Niacinas

800 mg

16 mg

100 %

Vitaminas B6

70 mg

1,4 mg

100 %

Vitaminas B12

125 μg

2,5 μg

100 %

%RMV – referensinė maistinė vertė.

Vartojimo porcija 2 kapsulės 60 porcijų. Pakuotė 120 kaps. – 120 gramai

Sudedamosios dalys: taurinas, želatina (kapsulė), nikotinamidas, piridoksinas, hidrochloridas, cianokobalaminas, magnio stearatas. Gamintojas: Aone nutrition s.r.o Slovakija. Galiojimo laikas, partijos numeris, gamintojas – žiūrėti ant gaminio pakuotės. Tinkamumo laikui pasibaigus produkto vartoti negalima. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje, sandariai uždarytą, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prieš vartojant pasikonsultuoti su sporto gydytoju ar treneriu. Papildas negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.AONE Nutrition Taurine vartojimas:
Vartojimas: 2 kapsulės prieš treniruotę. Dėmesio: neviršyti 2 kapsulių per parą.

Parašyti atsiliepimą

AONE Nutrition Taurine 120 kaps

AONE Nutrition Taurine 120 kaps

AONE Nutrition Taurine - suteiks Jums enerigjos, ištvermės, greičio! Pamirškite ką reiškia energijos trūkumas, pagerinkite savo treniruotės su taurinu.PRISTATYMAS UNIPAK KURJERIAIS

- Prekės pristatomos per 1-3 d.d Lietuvoje.
- Prekės pristatomos į namus.
- Siuntimas nemokamas!
- Galimybė apsimokėti už prekes kurjeriui.


Pristatymo terminai

Dažniausiai prekes pristatome per 1-3 darbo dienas. Pasirinkus Jums palankų siuntimo tipą, patvirtinus užsakymą, mes su Jumis susieksime ir informuosime Jumisapie prekių išsiuntimą, pristatymą ir visą reikalingą informaciją.

Svarbi informacija

Jeigu kyla neaiškumu ir norite sužinoti daugiau, galite kreiptis:
tel - +370 670 66265, +370 671 74177
el.paštu - info@SportasSveikata.Lt1. Atsiskaitymas pavedimu

Patvirtinus užsakymą pasirinkite atsiskaitymo būda - bankinis pavedimas. Pavedimą galite atlikti iš bet kurio el.bankininkystės puslapio ar artimiausio, jums palankaus, banko skyriaus. Pasirinkus atsiskaitymo būdą gausite visą reikalingą informaciją: banko sąskaitą, unikalų užsakymo numerį, gavėjo pavadinimą. Nurodytą sumą perveskite į MB "Laisvalaikis visiems" sąskaita ir laukite patvirtinimo. Įprastai, šiuo būdu pinigai į mūsų sąskaita patenka per vieną darbo dieną, tačiau šis laikotarpis gali būti ir ilgesnis dėl tam tikrų banko veiksnių. Kai tik gausime nurodytą sumą į sąskaitą, informuosime Jus apie sėkmingai atliktą atsiskaitymą ir išsiųsime užsakymą.

2. Atsiskaitymas grynaisiais pinigais kurjeriui

Galite atsiskaityti grynaisiais pinigais pristatymo metu. Pasirinkus "UNIPAK" kurjerius galite atsiskaityti už prekes gavus užsakymą. Šį paslauga papildomai kainuoja - 2 Eur
Iškilo klausimu dėl atsiskaitymo? Kreipkites kontaktiniu tel: 8 670 66265 arba el.paštu: Info@SportasSveikata.Lt

MB "Laisvalaikis visiems" rekvizitai

MB "Laisvalaikis visiems"
Atsiskaitomoji sąskaita: LT907300010139747888
Bankas: AB Swedbank
Įmonės kodas: 303344358
Tel: 8 670 66265
El.paštas: Info@SportasSveikata.Lt


1 kita prekė toje pačioje kategorijoje: