Syntech Crea - Trona 120 kaps Padidinti

Syntech Crea - Trona 120 kaps

Nauja prekė

Syntech Crea Trona - tai dvigubai buferinis kreatinas sukurtas vokietijos lyderių - AlzChem. Ši maisto papildų firma turi didelę patirtį gaminat kreatiną ir pasižymi itin kokybiškais gaminiais. Firma garsi ir kitu kreatino produktu - "Creapure" kreatinu. 

Smulkiau

 
   

32,00 €

Maisto papildas kapsulėmis Crea-Trona

Crea-Trona ® yra dvigubai buferinis kreatinas Creapure®. Jį gamina viena iš pirmaujančių Vokietijos kompanijų „AlzChem“taip pat gamintojas garsus savo gaminiu Creapure® išskirtinės kokybės kreatino monohydratu.Vartojimas:4 kapsulės (maks. porcija) per dieną. Treniruočių dienomis: 2 kapsules 20 minučių pries treniruotę ir 2 kaps. iškarto po treniruotės Ne treniruočių dienomis: 2 kapsules ryte esant tusčiam skrandžiui ir 2 kaps. po pietų maisto (užgerkite  stikline vandens). Sudėtis:

 

4 kaps (1 maks. porcija)

100 g produkto

Crea-Trona (kreatinas)

3 g

85,42 g

Vartojimo porcija: 4 kapsulės, pakuotė – 120 kaps / 105,36 g

Sudedamosios dalys: Crea-Trona dvigubai buferinis kreatinas, kapsulė (želatina), lipnumą reguliuojančios medžiagos (magnio stearatas). Gamintojas: Sports Nutrition Belgium BVBA - Industrieweg 122 A3 - 9032 Gent – België. Galiojimo laikas, partijos numeris, gamintojas – žiūrėti ant gaminio pakuotės. Tinkamumo laikui pasibaigus produkto vartoti negalima. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje, sandariai uždarytą, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prieš vartojant pasikonsultuoti su sporto gydytoju ar treneriu. Papildas negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. 

Crea-Trona ® yra gaunamas pridėjus dvigubą buferio natrio karbonato ir natrio bi-karbonato prie Creapure ®.

Crea-Trona ® yra kur kas efektyviau nei kitos kreatino rūšys, įskaitant tuos kurių šarminis pH buferis (Kre-alkalynas).

Šis kreatinas yra virškinamas efektyviau.  Jums tereikia suvartoti 3 g Crea-TRONA ® per dieną, norint gauti optimalius rezultatus.

Trumpa Crea-TRONA ® apžvalga:


1.  Crea-Trona ® iš karto pradeda dirbti nuo pat pirmos dozės. Taigi nėra "pakrovimo etapo“!
2.  Crea-Trona ® padidina sprogstamąją galią.
3.  Crea-Trona ® tinka tiek galios ir ištvermės sportininkams.
4.  Vartodami Crea-TRONA ® galite nesibaiminti dėl šalutinių poveikių. Patirsite tik kreatino privalumus!

5.  Crea-Trona ® yra ekonomiškas kainos ir porcijų atžvilgių! 3g arba 4 kapsulės Crea-TRONA ® dieną duos jums pačius geriausius rezultatus.

Parašyti atsiliepimą

Syntech Crea - Trona 120 kaps

Syntech Crea - Trona 120 kaps

Syntech Crea Trona - tai dvigubai buferinis kreatinas sukurtas vokietijos lyderių - AlzChem. Ši maisto papildų firma turi didelę patirtį gaminat kreatiną ir pasižymi itin kokybiškais gaminiais. Firma garsi ir kitu kreatino produktu - "Creapure" kreatinu. PRISTATYMAS UNIPAK KURJERIAIS

- Prekės pristatomos per 1-3 d.d Lietuvoje.
- Prekės pristatomos į namus.
- Siuntimas nemokamas!
- Galimybė apsimokėti už prekes kurjeriui.


Pristatymo terminai

Dažniausiai prekes pristatome per 1-3 darbo dienas. Pasirinkus Jums palankų siuntimo tipą, patvirtinus užsakymą, mes su Jumis susieksime ir informuosime Jumisapie prekių išsiuntimą, pristatymą ir visą reikalingą informaciją.

Svarbi informacija

Jeigu kyla neaiškumu ir norite sužinoti daugiau, galite kreiptis:
tel - +370 670 66265, +370 671 74177
el.paštu - info@SportasSveikata.Lt1. Atsiskaitymas pavedimu

Patvirtinus užsakymą pasirinkite atsiskaitymo būda - bankinis pavedimas. Pavedimą galite atlikti iš bet kurio el.bankininkystės puslapio ar artimiausio, jums palankaus, banko skyriaus. Pasirinkus atsiskaitymo būdą gausite visą reikalingą informaciją: banko sąskaitą, unikalų užsakymo numerį, gavėjo pavadinimą. Nurodytą sumą perveskite į MB "Laisvalaikis visiems" sąskaita ir laukite patvirtinimo. Įprastai, šiuo būdu pinigai į mūsų sąskaita patenka per vieną darbo dieną, tačiau šis laikotarpis gali būti ir ilgesnis dėl tam tikrų banko veiksnių. Kai tik gausime nurodytą sumą į sąskaitą, informuosime Jus apie sėkmingai atliktą atsiskaitymą ir išsiųsime užsakymą.

2. Atsiskaitymas grynaisiais pinigais kurjeriui

Galite atsiskaityti grynaisiais pinigais pristatymo metu. Pasirinkus "UNIPAK" kurjerius galite atsiskaityti už prekes gavus užsakymą. Šį paslauga papildomai kainuoja - 2 Eur
Iškilo klausimu dėl atsiskaitymo? Kreipkites kontaktiniu tel: 8 670 66265 arba el.paštu: Info@SportasSveikata.Lt

MB "Laisvalaikis visiems" rekvizitai

MB "Laisvalaikis visiems"
Atsiskaitomoji sąskaita: LT907300010139747888
Bankas: AB Swedbank
Įmonės kodas: 303344358
Tel: 8 670 66265
El.paštas: Info@SportasSveikata.Lt


8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: