Dažniausiai užduodami klausimai

Tai skiltis pirkėjams apie dažniausiai užduodamus klausimus. O gal rasite atsakymą greičiau, nei mes atsakysime į Tau rūpimą klausimą?
 

Kaip vadinasi ši įmonė? Ar galima pasitikėti?

Mūsų įmonė vadinasi MB "Laisvalaikis visiems" , įkurta 2012 m. Mūsų įmonės tikslas - tiekti tik efektyvius ir geriausių įvertinimų susilaukusius maisto papildus, kurie atitinka savo kokybę! Nuolat sekame statistiką, įvertinimus ir domimes savo siūloma produkcija, tai leidžia mums pasiūlyti produktus, kurie veikia. Esame patikrinti mokėjimai.lt sistemos, kas užtikrina saugumą ir pasitikėjimą.

Kuo sportassveikata.lt skiriasi nuo kitų parduotuvių?

Esant itin dideliam maisto papildų pasirinkimui visada išlieka vienas svarbus kriterijus - efektyvumas. Dauguma žmonių skaito tik produktų aprašymus, tačiau visiškai nesidomi, kas parašyta ant etiketės. Mes padedame savo klientams pasirinkti geriausią variantą. Visada kruopščiai atrenkame produktus ką pasiūlyti parduotuvėje, domimes ir žiūrim pasaulinius įvertinimus, atsiliepimus. Konsultuojame maisto papildų pasirinkimo klausimais, mitybos ir treniruočių klausimais, taip užtikrindami - maksimalius rezultatus.

Norėdami užtikrinti ne tik kokybę, tačiau ir saugumą - svetainėje rasite daug informacijos apie duomenų apsaugą, pristatymą, atsiskaitymą, galimybes ir lojalumo sistemą. 
 

Ar saugu pirkti? Ar neprarasiu pinigų?

Šiais laikais itin svarbu pasirinkti tinkamą pardavėją. Mes be abejonės sakome - TAIP, pas mūsų saugu apsipirkti ir pinigų neprarasite. Užtikriname ne tik saugų apsipirkimą, tačiau ir jūsų asmeninių duomenų apsaugą. Nei vienas darbuotojas parduotuvėje neturi galimybės matyti jūsų slaptažodžio. Mes neprašome jokių, su jūsų finansais susijusiais duomenų - kodų, banko sąskaitos numerių ir pan. 

Apsipirkus mes pateikiame savo rekvizitus į kuriuos turite pervesti pinigus. Taip pat, parduotuvėje įdiegta mokėjimai.lt sistema, kas užtikrina greitą ir saugų atsiskaitymą. Sunku priprasti prie naujovių? Pasirinkite atsiskaitymą grynaisiais pinigais "Lietuvos pašte" ar UNIPAK kurjeriams gavus siuntinį. Galimybe atsiskaityti MAXIMOJE, R - Kiosk ar Lietuvos spaudos kioskelyje.
 

Prekių grąžinimas

Klientui parduotų Prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos Prekės keičiamos ir grąžinamos remiantis „Lietuvos Respublikos
Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimo Nr. 738 redakcija
Mažmeninės prekybos taisyklės".

Nepatikusių prekių grąžinimo atveju, pristatymo mokestį turi mokėti Klientas. Grąžinamų nekokybiškų prekių siuntinio
pristatymo išlaidas padengia Pardavėjas.
Pardavėjas Prekės iš Kliento priima, jeigu: prekė nenaudota, nepraradusi savo
prekinės išvaizdos bei nėra sugadinta Kliento, pateikiama originalioje tvarkingoje pakuotėje, grąžinama pilna
Prekės komplektacija, klientas pateikia Prekės įsigijimo dokumentą.

Prekė nekeičiama, neatlygintinai trūkumai nešalinami ir pinigai negrąžinami, jei prekės trūkumų atsirado dėl to, kad klientas
pažeidė prekės naudojimo ar saugojimo taisykles.

Kodėl turėčiau pirkti internetu?

Mes taupome jūsų ir savo pinigus ir laiką! Kaip žinote, pirkti internetu visada pigiau - nereikia mokėti patalpų mokesčio, nesamdome papildomų darbuotojų, kas leidžia mums užtikrins itin palankias sąlygas. Prekes atsiunčiame per 24 H! Jeigu, dėl tam tikrų priežaščių iškyla problemų - visada pranešame ir informuojame. Prekių siuntimas - NEMOKAMAS. Galite patogiai ir saugiai apsipirkti, net neišeinant iš namų. 

Itin geras aptarnavimas! Turėdami tam sąlygas, mes galime skirti laiko Jums. Padėti išsirinkti, suteikti reikiamas konsultacijas. Neskubėdami ir turėdami pakankamai informacijos galite palyginti produktus ir išsirinkti geriausią variantą, todėl pirkti internetu - patogu, saugu, greita ir net naudinga! 
 

Neradau maisto papildo, ar galiu užsisakyti?

Taip, praneškite mums kokio maisto papildo pageidaujate ir pasistengsime papildyti savo asortimentą. 
 

Kaip atsiimti prekes OMNIVA?

Pateikiame OMNIVA iliustracija, kaip atsiimti prekes.

POST24 prekiu atsiėmimas