1. 

Visas prekes, kurias norite įsigyti, įsidėkite į krepšelį. Tai galite padaryti prekės aprašyme, spragtelėje mygtuką “į krepšelį”.


Pirmas žingsnis apsiperkant

2. 

Viršutiniame, dešiniajame kampe galite pamatyti prekių krepšelį su produktais. Užveskite pelę ant prekių krepšelio ir spauskite - “pirkti”.


Sportas sveikata.lt

3. 

Trečiu žingsniu pasirenkate, kaip apsipirksite. Galimi du variantai: greitas svečio apsipirkimas arba naujos sąskaitos sukūrimas. Jeigu jau esate klientas (-ė), tiesiog prisijūnkite prie savo paskyros.


Kaip apsipirkti parduotuvėje

4. 

Pasirinkite Jums patogiausią prekių pristatymo būdą. Galite rinktis POST24 terminalą, Lietuvos paštą arba UNIPAK kurjerius. 


Prekių pristatymas

5. 

Pasirinkite priimtiną atsiskaitymo būdą. Siūlome nuo paprasčiausio bankinio pavedimo iki atsiskaitymo MAXIMOJE, R-KIOSK ar Lietuvos spaudos kioskeliose. Norite atsiskaityti grynaisiais? Rinkites kurjerį! Banko kortele? Rinkites POST24 terminalą ir atsiskaitykite gavus prekes. O gal domina išperkamasis paštas?


Atsiskaitymas už prekes

6. 

Paskutiniame žingsnyje Jums reikės patvirtinti užsakymą. Paspaudus "patvirtinu užsakymą", naujame lange išvysite visą detalią informaciją apie užsakymą ir užsakymo patvirtinimą. Būtinai tikrinkites savo el.paštą! Gavus apmokėjimą - patvirtiname el.paštu. Išsiuntus prekes - taip pat informuojame klientą el.paštu. Iškilo problemų? Info@SportasSveikata.Lt arba tel. numeris konsultacijai - 670 66265