Straipsniai

RSS

 • Sveikata ir atsipalaidavimas

  2013-10-15

  Kad kūnas ir siela būtų sveiki, svarbu ne tik aktyviai sportoti, bet ir gerai pailsėti. Tam mes per mažai skiriame dėmesio. Tai ypač svrabu tiems žmonėms, kurie nolat perkrauna savo ir šiap jau negaluojantį stuburą (prasta laikysena darbe, varginanti veikla ir kt), ar turi dvasinių sukrėtimų (pavyzdžiui, nuolatinis stresas).

  Parašyta kategorijoje: Sveikata

 • Ką daryti pajutus nugaros skausmus?

  2013-10-15

  Kankina sveikatos sutrikimai - nugaros skausmai? Šiame straipsnyje sužinosite kokiais būdais sumažinti nugaros skausmus, kaip išvengti nugaros skausmų ir pateiksime pratimus nugaros stiprinimui. Išvenkite nugaros skausmų skirdami tam vos dešimt minučių per dieną!

  Parašyta kategorijoje: Sveikata

 • Sveikata ir nugaros skausmų gydymas

  2013-10-15

  Sveikata ir nugaros skausmų gydymas, tai daub bendro turintys žodžiai. Šiame straipsnyje sužinosite kas sukelia nugaros skausmus, ko reikėtu vengti ir kaip išsaugoti sveikatą ir apsisaugoti nuo itin nemalonių nugaros skausmų dirbant, poilsiaujant ir apskritai - gyvenant!

  Parašyta kategorijoje: Sveikata

 • Treniruočių programa merginoms (2013)

  2013-10-08 - 8 komentarai

  Fitneso modelio Britany Coutu treniruočių programa patyrusioms sportininkėms. Tai itin sunki ir efektyvi treniruočių programa, kuri padės Jums pasiekti norimų rezultatų.

  Parašyta kategorijoje: Treniruočių programos

 • TOP10 merginų nuotraukų motyvacijai (II)

  2013-10-07

  Motyvojančios fitneso merginų nuotraukos.

  Parašyta kategorijoje: Motyvacija

Daugiau naujienų »    « Grįšti į naujausius