Straipsniai

RSS

 • Izotoniniai gėrimai: kokia nauda ir įtaka sveikatai

  2013-10-18

  Pradėkime nuo to, kad sportiniai gėrimai klasifikuojami i tris skirtingus tipus: izotoniniai gėrimai treniruočių metu, hipotoniniai gėrimai ir hipertoniniai. Izotoniniai gėrimai turi 6-8% ir net daugiau angliavandenių įskaitant ir gliukozę. Tai suteikia itin greitos energijos treniruočių metu. Taip pat sudėtyje gausu elektrolitų, kitokios formos gliukozės kaip maltodekstrinas. Svarbiausia izotoninių gėrimų funkcija - tai greita energija ir gebėjimas išlaikyti skysčių pusiausvyrą organizme. Todėl šis papildas sportui yra toks populiarus tarp bėgikų ir kitų ištvermės sportininkų.

  Parašyta kategorijoje: Papildai sportui

 • Papildai sportui: geriausi papildai svorio metimui

  2013-10-18

  Svorio metimas susideda iš sunkaus ir intensyvaus darbo treniruotėse ir griežto mitybos plano laikymosi. Šis įšukis verčia daugelį žmonių ieškoti tam tikrų papildų sportui, kurie palengvina ir pagreitina svorio metimą. Deja, daugelis riebalų degintojų ir kitų papildų svorio metimui susideda iš ne vieno ingrediento. Šiame straipsnyje aptarsime geriausius ir efektyviausius ingredientus.

  Parašyta kategorijoje: Papildai sportui

 • Papildai sportui: 2 saugūs prieš treniruotiniai papildai

  2013-10-17

  Šiais laikais tiek daug įvairių "brandų" ir itin platus papildų sportui pasirinkimas, kad sunku išsirinkti kas tikrai efektyvu, saugu ir verta pinigų. Nors... kartais ir pinigų suma ne svarbiausias rodiklis, o kalbant apie prieš treniruotinius papildus sportui itin svarbu - saugumas.

  Parašyta kategorijoje: Papildai sportui

 • Papildai sportui: ką rinktis po treniruotės

  2013-10-17

  Manau visi pritars, kad vienas iš svarbesnių momentu - papildai sportui ir maistinės medžiagos po sunkios treniruotės, kai mūsų kūnas būna pavarges, išsekintas ir raumenynas tiesiog viska savinasi kaip alkanas šuo. O žinot kas blogiausia?

  Parašyta kategorijoje: Papildai sportui

 • Kodėl svarbus atsipalaidavimas esant nugaros skausmams?

  2013-10-16

  Stuburas ir aplink jį raumenys yra ne tik mūsų anatominė atrama, jie taip pat glaudžiai susiję su mūsų dvasine pusiausvyra, gera nuotaika, sveikata ir nesėkmėmis. Daugelis iš mūsų sunkiomis gyvenimo aplinkybėmis nepajėgia išlaikyti pusiausvyros. Paprastai yra normalu, kad baimės ar sielvaro apimtas žmogus yra liūdnas ar nusiminęs. Tačiau stiprios valios, drausmingi žmonės pajėgia ir itin sunkiomis aplinkybėmis susitvardyti iš išlaikyti pusiausvyrą.

  Parašyta kategorijoje: Sveikata

Daugiau naujienų »    « Grįšti į naujausius