Straipsniai

RSS

 • Papildai sportui: L - karnitinas

  2013-10-29

  L - karnitinas yra sintetinamas organizme iš amino rūgščių lizino ir metionino. Kaip supratote l - karnitino šaltiniai gali būti du: natūralus ir sintetinis, tačiau, šis papildas sportui itin efektyvus ir naudingas lieknėjant. Jis padės ne tik naudoti riebalus už energiją, tačiau ir pagerinti sveikata, imuninę sistemą, pagreitinti medžiagų apykaitą.

  Parašyta kategorijoje: Papildai sportui

 • Kalcio nauda sveikatai ir sportui

  2013-10-28

  Geležis, cinkas ir visiškai teisingai - Kalcis! Tai vienas iš svarbiausių mineralų tiek kalbant apie sveikatą, tiek apie gerą fizinę būklę sporte. Akivaizdus įrodymas - kalcio svarba mūsų organizmui ir reikalingas didesnis kiekis lyginant su kitais mineralais.

  Parašyta kategorijoje: Papildai sportui, Sveikata

 • Natūralus kultūristas Eddy Ung

  2013-10-28

  Prieš pradedant šį sportą mano gyvenimas buvo itin aktyvus. Aš mėgau futbolą ir lengvąją atletiką, tačiau, kai perejau į aukštąją mokyklą pradėjau užsiimti regbiu. O patys žinot, norint gerai žaisti regbi privalai eiti į sporto salę ir didinti savo apimtis, jėgą, ištvermę. Man tai patiko ir net nepajutau, kai pagrindinis tikslas atsirado - padidinti apimtis. Nesakau, kad apleidau regbį, aš buvau toks žmogus, kad jausdavau visur konkurencija ir stengdavausi būti geriausias, viską atlikti gerai!

  Parašyta kategorijoje: Motyvacija

 • L - argininas ir plaukų slinkimas

  2013-10-27 - 1 komentuoti

  Galvojate apie L - argininą, kaip apie priemonę, kuri padės išvengti plaukų slinkimo? Šis straipsnis kaip tik jums! Žinoma, šiomis dienomis galite rasti daug priemonių, kurios padeda išsaugoti ir sutvirtinti plaukus, stabdyti plaukų slinkimą, tačiau daugelis jų susideda iš amino rūgščių, o L - argininas - viena iš svarbiausių amino rūgščių kalbant apie pagalba plaukams ir jų sveikata.

  Parašyta kategorijoje: Papildai sportui, Sveikata

 • Amino rūgštis: L - lizinas

  2013-10-26

  Lizinas, tai esminė amino rūgštis. Ką tai reiškia? Žmogus pats negali pasigaminto šios medžiagos, todėl reikiamą kiekį turime gauti iš suvartojamo maisto ar vartojant papildomai amino rūgščių kompleksą ar tiesiog gryną amino rūgštį L - Liziną.

  Parašyta kategorijoje: Papildai sportui, Sveikata

Daugiau naujienų »    « Grįšti į naujausius