Natūralus kultūristas Eddy Ung

Paskelbta 2013-10-28

  • Natūralus kultūristas Eddy Ung
Amžius: 22 m.
Ūgis: 170 cm
Varžybinis svoris: 73 kg
 
Prieš pradedant šį sportą mano gyvenimas buvo itin aktyvus. Aš mėgau futbolą ir lengvąją atletiką, tačiau, kai persikėliau į aukštąją mokyklą pradėjau užsiimti regbiu. O patys žinot, norint gerai žaisti regbi privalai eiti į sporto salę ir didinti savo apimtis, jėgą, ištvermę. Man tai patiko ir net nepajutau, kai pagrindinis tikslas atsirado - padidinti apimtis. Nesakau, kad apleidau regbį, aš buvau toks žmogus, kad jausdavau visur konkurencija ir stengdavausi būti geriausias, viską atlikti gerai!
 
Natūralus kultūristas

Kai sporto salėje sutikau Aaron Curtis, pradėjau treniruotis profesionalai.

Ar teko turėti sunkesnių traumų šiame sporte?

Taip, metus laiko prieš teko susidurti su sunkesnę alkūnės traumą. Tai tikrai apsunkino viską ir privertė pakeisti visus planus.. Teko pamiršti ir treniruotes, tai daugiau laiko skyriau sau, draugams ir apskritai - džiaugiausi gyvenimu. Po gero poilsio grįžau į šį sportą ir pradėjau ruoštis 2013 m. INBA. Norėjau padaryti galingą sugrįžimą ir net nepatikėsite, pasiruošimas nepaisant dar jaučiamų alkūnės skausmų buvo itin lengvas ir sėkmingas. Aš sugrįžau su naujom jėgom ir atsigrėbiau už viską! Tais metais. Taip pat visai neseniai nusprendžiau keisti savo karjėrą ir tapau asmeniniu treneriu.
 

Kaip sekasi dirbti ir sportuoti?

Galiu pasakyti tik tiek - tikrai yra ką veikti. Aš vis dar esu ganėtinai griežtas būnant ant dietos, o dabar ruošiuosi ateinantiems čempionatams.. Tačiau, mano darbas susijęs su žmonėmis ir pagalba jiems. Noras padėti kitiems ir motyvuoti kitus tik stiprėja, o kai matau, kai žmonės, kuriems aš padedu keičiasi ir pasiekia tikrai įspūdingus pasikeitimus, pasitiki manimi ir siekia savo tikslų, tai padeda motyvuoti ir mane patį... 

Natūralus kultūristas Eddy Ung

Kokie tavo ateities tikslai?

Iš tikro šis tikslas buvo dar keliais metais tolimėsnioje ateityje, tačiau atrodo, kad tai artėja daug greičiau nei tikėjausi. Pagrindinis tikslas laimėti Mr. Australia "Overall" titulą. Noriu būti geriausias! Ko toliau, to labiau pasitikiu dėl šių varžybų ir manau artimiausiu laiku pasieksiu šį tikslą. Galiu pripažinti, tai motyvuoja mane kiekvieną treniruotę atlikti sunkiau ir žengti į priekį.

Žinoma, vienomis varžybomis viskas neapsiriboja, planuoju dalyvauti jaunių kategorijoje "Natūral Olympia" varžybose, bet laikas parodys kaip ir kas bus... 

Natūralus kultūristas

Papasakok apie savo treniruotes

Mano pagrindinė treniruočių filosofija - mėgautis šiuo sportu. Ne žiūrėti į treniruotes, kad tai tik dar viena treniruotę, kurią privalau atlikti ir bėgti ko greičiau iš sporto salės. Turite sportuoti taip, kad tai keltu pasitenkinimą, mėgautumėtės ta akimirka ir visa treniruote. Taip pat galvoju, norint pasiekti daugiau privalote visada vienu žingsniu žengti į prieki už kitus. Šis sportas pilnas galimybių, o kiekvienas žmogus unikalus, todėl atraskite tai kas Jums leidžia progresuoti. 

Treniruočių programa:

Pirmadienis: Keturgalvis / Blauzda
Antradienis: Nugara / Bicepsas
Trečiadienis: Krūtinė / Tricepsas
Ketvirtadienis: Dvigalvis / Blauzda
Penktadienis: Pečiai 
Šeštadienis: Bicepsas / Tricepsas
Sekmadienį: Lengva ir neintensyvi kardio treniruotė

Kokias kardio treniruotes renkiesi?

Aš renkuosi "HIT" tipo kardio treniruotes. Man tokios treniruotės lengvos ir greitos. Vos septynios minutės ir baigta. 

Dažniausiai tam renkuosi dviračio minimą ir įprasta HIT kardio treniruotė atrodo taip: 7 serijos - 20 sek intensyvaus minimo, 30 sek poilsio. Tokio tipo treniruotę atlieku sporto metu. Esant laisvai dienai tiesiog valanda paprasto ėjimo ar dviračio minimo (neintensyvi).

Kaip atrodo tavo mitybos planas?

Pirmas valgymas: avižos, proteinas ir bananas su saujele migdolų.
Antras valgymas: rudieji ryžiai , vištienos krūtinėle , pupelės ir brokoliai
Trečias valgymas: vištienos krūtinėle arba žuvis + saldžiosios bulvės
Ketvirtas valgymas: Jautiena, tunas ar vištiena + salotos
Penktas valgymas: kiaušinienė
Šeštas valgymas: kazeino kokteilis + šauktas natūralaus gamtos riešutų sviesto 


Mėgstamiausia frazė?

"Tavo svajonė visada bus svarbiausia tik tau pačiam ir niekam kitam. Taigi - svajok, tikėk ir siek savo svajonės. Visi priešai ir neigiami dalykai, kas trugdys tam pasiekti - dings." - Kai Green.

Šaltinis: simplyshredded.com. Visa portale esanti medžiaga priklauso MB “Sportas - sveikata, jeigu nenurodyta kitaip. Draudžiama ją platinti kitose internetiniuose tinklalapiuose be išankstinio MB “Sportas - sveikata” sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į “www.SPORTASSVEIKATA.LT” kaip informacijos šaltinį.

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti