Maisto papildai sportui

Paskelbta 2013-09-18

Maisto papildai sportui

Atletai ir įvairūs sportininkais nuolatos ieško įvairių maisto papildų sportui ir alternatyvų, kad pagerintu savo mitybą ir galėtu siekti rezultatų - maksimaliai. Maisto papildai sportui, sveikatai - tai multi-milijoninis verslas visame pasaulyje, kuris siūlome itin naudingus maisto papildus, tačiau ne mažai įmonių ir produktų sukurti dėl verslo ir didesnių pinigų. Štai keletas patarimų ir rekomendacijų apie tinkamus maisto papildus.

Maisto papildai sportui ir sveikatai

Kas yra maisto papildai?

Maisto papildai, tai tam tikras ingredientų mišinys, kuris leidžia mums atsigriebti už tam tikrus mitybos trūkumus. Pavyzdys, kai mūsų mityboje trūksta baltymų, mes užpildome tai baltyminiais (proteino kokteiliais). Esant skurdžiai mityboje mums trūksta vitaminų,mineralų ir organizmas kenčia nuo įvairių toksinų. Efektyvus ir kokybiškas vitaminų kompleksas leidžia užpildyti mitybą trūkstamais vitaminais, mineralais ir veikia, kaip geras anti-oksidantas. Tačiau, maisto papildai tik papildo mūsų mitybą!

Populiariausi maisto papildai

   - Vitaminai ir mineralai
   - Amino rūgštys
   - Įvairūs augalų ekstraktai ir papildai iš jų
   - Baltyminiai produktai (proteinas)
   - L karnitino produktai

Kaip tinkamai išsirinkti maisto papildus?

   - Sudėtis (etiketė). Tai ypatingai daug pasakantis dalykas apie produktą. Aiškiai nurodyta sudėtis su ingredientų dozėmis parodo, kad gamintojai neslepia sudėties ir jos efektyvumo.
   - GMO, GMP ženklinimas. Produktas pažymėtas, kad nėra GMO užtikrina, kad sudėtyje nerasite genetiškai modifikuotų organizmų.
   - Produktai iš europos. Tai užtikrina, kad sudėtyje esantys ingredientai saugūs ir leidžiami europos sąjungos.
   - Maisto papildai iš įmonės! Pirkdami nelegaliai maisto papildus esate neužtikrinti dėl produktų saugumo, todėl rekomenduojame rinktis tik saugias maisto papildų parduotuves, kurių produktai patikrinti maisto ir veterinarijos tarnybos.
   - HACCP ženklinimas. Tai ženklas, kad gamintojas itin kokybiškai, saugiai, tvarkingai užsiima gamybą ir pateikia tik saugius maisto papildus. Kas yra HACCP?

Tai principai, parengti pagal Pasaulinės sveikatos organizacijos Codex Alimentarius, reikalauja, kad organizacijos sukurtų veiksmingą maisto saugos sistemą taikant sisteminį požiūrį į galimų pavojų ir rizikų analizavimą. Tai sistemingas prevencinis požiūris į maisto ir farmacijos produktų saugą,  kuris nagrinėja fizinius, cheminius ir biologinius pavojus, o ne gatavo produkto patikrinimas. Šis standartas yra naudojamas maisto pramonėje nustatyti galimus pavojus maisto saugai, kad pagrindinių veiksmų, žinomų kaip Svarbūs valdymo taškai (SVT), gali būti imtasi siekiant sumažinti ar pašalinti šių pavojų riziką. Sistema naudojama visuose maisto gamybos ir paruošimo procesų etapuose.

Stebėkite maisto papildų sudėti (etiketę), ženklinimus ir rinkites tik europoje leidžiamus maisto papildus sportui ir sveikatai

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti