Sveikata ir papildomi kilogramai

Paskelbta 2013-05-26

  • Sveikata ir papildomi kilogramai

Sveikata ir papildomi kilogramai

Straipsnis skirtas moterims

Jūs puikiai nusimanote kaip rūpintis savo kūnu, nuo galvos iki kojos pirštų. Nors kai kalba eina apie jūsų seksualinę sveikatą, jūs dažniau dvejojate ar elgiatės teisingas. Turite kylančių klausimų? Mes turime atsakymus. Sveikata ir svoris, kaip mašina ir kuras.

Kaip jūsų svoris paveikia jūsų seksualinę sveikatą
Popierinio ligoninės chalato vilkėjimas, kuris net jūsų sėdmenų nepridengia, tikrai neprideda pasitikėjimo savimi ar norėjimo pasipasakoti. Bet dalykas tas, kad mes tikrai norime kalbėti. 72% moterų, dalyvavusių Moterų Seksualinės Sveikatos Fondo apklausoje, atsakė, jog norėtų, kad daktaras inicijuotų pokalbį apie seksualinę sveikatą, o viena iš dviejų moterų vis dar to laukia.

Moteru sveikata ir viršsvoris

Kuo mūsų svoris dėtas ir svorio įtaka sveikatai
Kas gązdina moteris labiau nei skėtiklis? Svarstyklės, sako ekspertai. ,,Žinau, jog daugelis žmonių nepasitiki savimi dėl savo svorio” sako daktarė Mona Saint. ,,Bet reikia būti atviriems ir sąžiningiems pasakojant apie savo dietą ar sporto įpročius kalbant su daktarais, kad kartu galėtumėte rasti būdą kaip viską pakeisti.” Kodėl tai taip svarbu? Nereikalingų kilgoramų sumažinimas gali padėti ir pagerinti sveikatą:

Padidinti vaisingumą
Papildomi kilogramai gali priversti jūsų kūną išskirti daugiau estrogeno, kuris gali sujaukti jūsų menstruacinį ciklą ir sukliudyti jums pastoti. 5 – 10 % kūno svorio atsikratymas gali pagerinti jūsų ovuliacijas ir nėštumo rodiklius. 

Palengvinti PMS
Tyrimai parodė, jog apkūnioms moterims yra daug daugiau šansų patirti stipresnius PMS simptomus, kaip spazmai, pūtimas, nuotaikos nepastovumas, nei moterims su sveiku svoriu. Lengvesnės PMS - geresnė savijauta, sveikata.

Sumažinti ,,nelaikymą”
Jei jūs esate apkūni, 8% kūno svorio atsikratymas gali padėti sumažinti ,,neišlaikymą”, rodo Kalifornijos Universiteto atliktas tyrimas. Kodėl? Nes papildomi riebalai apie jūsų pilvą spaudžia jūsų šlapimo pūslę.

Sveikas nėštumas
Moterys pradedančios savo pirmąjį semestrą su aukštu kūno masės indeksu yra labiau linkusios išsivystyt aukštą kraujo spaudimą ir diabetą, nėštumo metu, ir turėti bėdų gimdymo metu.

Tai tik keletas faktų kokią įtaka turi papildomas svoris moterų sveikatai. Net keletas papildomų kilogramų sumažinimas gali žmogų padaryti laimingesnį, sveikesnį ir pagerinti savijautą - geresnis miegas, aktyvesnis žmogus, labiau savimi pasitikintis, išvengiama sveikatos sutrikimu.

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti