Viskas apie AAKG

Paskelbta 2013-05-26

  • Viskas apie AAKG

AAKG - Azoto oksido ingridientas

Pakelkite Azoto oksidą, kad padidintumėt raumens galią ir vystymąsi bei užsiaugintumėte uolos kietumo raumenį: Arginine Alfa-Ketoglutarate (AAKG) gali trumpam pakelti azoto oksido (NO) lygmenis, kurie kuria raumens vystymosi aplinką jūsų kūne, didinama kraujo apimtis, tekančio per raumens audinį, kuris priveda prie padidinto deguonies ir maistingųjų medžiagų pristatymo, gliukozės sunaudojimo, raumens greičio ir atiduodamosios galios. AAKG greitina raumenų augimą ir greitus bei lėtus raumenų pluošto susitraukimus taip gerindamas galią, raumenų atsigavimą ir didindamas ištvermę. Padidėjęs kraujo kiekis taip pat gali pagerinti seksualinį pasirodymą.AAKG yra bet kam, kas nori pagerinti raumens augimą, greitą atsigavimą, didinti jėgą, ištvermę ir seksualinę energiją. Be to, L–Arginine skatina augimo hormono gamybą, kurį gamina kūnas, skatinantis vystymąsi ir vaidinantis svarbų vaidmenį medžiagų apykaitoje. Augimo hormonas yra populiarus tarp sportininkų todėl, kad jis, kaip manoma, atlieka svarbų vaidmenį liesos raumens masės auginime ir jėgos didinime. Panaudotas kartu su jūsų pratimų programa, AAKG gali palaikyti raumens audinio augimą. Šis produktas yra 100 % Arginine-alpha-ketoglutarate savo gryniausioje formoje, kad teiktų jums nuolatinę galią ir akmens kietumo raumenis.

AAKG yra labiau bio-pasiekiama Arginine (ar L–Arginine) forma, kuri bekristalininė amino rūgštis, įtraukta į daug žmogaus kūno biocheminių procecų, kaip: raumens medžiagų apykaitą, amoniako detoksikacija, hormonų sekrecija ir imuninė sistema. L–Arginine yra laikoma pusiau būtina amino rūgštimi, nes nors kūnas susintetina jos pakankamus kiekius, papildymas yra kartais reikalingas.

AAKG papildas

L–Arginine yra reikalinga azoto oksido sintezei, šalutinio pasiuntinio kraujotakos sistemoje. Azoto oksidas yra junginys, kuris padeda išlaikyti kraujagysles išplėstas, kad skatinti sveiką kraujotaką. Preliminariais duomenimis arginine gali būti panaudotas gydyti ligoms, kurioms gali užstoti kelią kraujagyslių išplėtimas, kaip anglina, aterosklerozė, vainikinės arterijos liga, erekcinė disfunkcija, širdies paralyžius, nutrūkstanti periferinė gyslų liga, ir galvos skausmas. Arginine taip pat skatina proteinų sintezę ir buvo tiriamas jos poveikis žaizdų gydyme, bodybuilding’e, spermos produkcijos didinime. L-arginine yra naudinga širdies ir kraujagyslių, seksualinių funkcijų palaikyme taip pat ir kitoms sritims, kurioms svarbi sveika cirkuliacija.

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti