Optimum Nutrition whey gold standard apžvalga

Paskelbta 2013-05-25

  • Optimum Nutrition whey gold standard apžvalga

Taigi, šiandiena visų žinomas ir vienas populiariausių maisto papildų - optimum nutrition whey gold standard. Tai produktas išgarsėjas visame pasalyje kaip vienas geriausias maisto papildas ir proteinas. Paklausus žmogaus apie papildus, tai nors truputį žinantis žmogus manau paminės on gold`ą kaip maisto papildą. Taigi, o koks  iš tikrųjų tas optimum nutrition whey gold standard proteinas?

Bendras įvertinimas: Stiprus 8
Apibendrinus, on gold buvo produktas, kuris stipriai sudavė visiems whey tipo proteinams lyginant pagal skonį, vertę ir veiksmingumą. Jis gerokai pranoksta daugumą proteinų. Tai idealus variantas laikantis dietos ir norint išlaikyti liesą raumenų masę, nes sudėtyje per porciją: 24 g baltymų , 120 kcal , tik 1 g riebalų ir 3 g angliavandenių. On gold sudėtis sudaryta iš: išrūgų izoliato, išrūgų koncentrato, hidrolizuotų baltymų. Proteinas pasižymi ganėtinai aukšta baltymų verte, greitu pasisavinimu, kokybiška ir liesa sudėtimi, puikiai maišosi ir skanus. Ne veltui ne vienerius metus pripažintas, kaip geriausias proteinas!

Optimum nutrition gold standard

Optimum Nutrition Gold Standard efektyvumas: 8
Per porciją gauname tikrai pakankamą kiekį baltymu ir vartojant 1-3 kartus per dieną tai puikus pasirinkimas papildyti mitybą kokybiškais baltymais. Kaip minėjau baltymus sudaro labai kokybiškos medžiagos išrūgų izoliatas, hidrolizuoti išrūgų baltymai, todėl gaunami baltymai labai švarus ir greitai pasisavinami. Taip pat mūsų kūnas aprūpinamas svarbiausiomis amino rūgštimis BCAA, kurį sudaro trys komponentai: Leucinas, isoleucinas ir valinas. Bendrą ingridientų sąveika sustiprina glutaminas. Atstatymas ir raumenų aprūpinimas svarbiausiomis medžiagomis on gold proteiną daro išskirtiniu ir puikiu variantu norint priaugti raumenų masės, ieškant aukštos biologinės vertės baltymų šaltinio.

Gold standard kaina: 9
Lyginant su senomis kainomis, tai tikrai nostalgija ir liūdna prisiminti, kai šio produktą kaina buvo ganėtinai žema ir lengvai prieinama daugeliui, tačiau... Lyginant gold standard kainą su kitais produktais viskas ganėtinai logiška ir įperkama. Virš 70 porcijų produkto galima rasti nuo 190 Lt iki 230 Lt. Apytiksliai vieno kokteilio kaina - 3 Lt, tai vos keletas nenaudingų bandelių ar kavos puodelis.Skonis/Maišymas: 9
Mano nuomonė skaniausi whey gold standard skoniai: "Chocholate" ir "Cake batter". Geriausiai susiplakti gertuvėje, tačiau galima ir stiklinėje išsimaišyti. Žinoma, stebūklu nėra reikia pamaišyti, tačiau ganėtinai gerai išsimaišo.

Žinoma kyla klausimų, kodėl įvertinimas tik 8-9 nors proteinas labai kokybiškas? Visada yra geresnių proteinų už išskirtinę kainą , tai vienas pavyzdžių optimum nutrition platinum - dar geresnis proteinas, tačiau kiekis ir kaina daugelį atbaido.

Apžvalgą apie optimum nutrition gold standard paruošė SportasSveikata.Lt portalas. Kopijuoti griežtai draudžiama.

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti