Riebalų deginimas - aiškiai ir suprantamai

Paskelbta 2013-05-06

  • Riebalų deginimas - aiškiai ir suprantamai

Riebalų deginimas

Vis dažniau atkreipiu dėmesį, kad lankomiausios skiltys - papildai lieknėjimui, papildai riebalų deginimui. Kitas faktas,kad mitybos straipsniai apie maistą susilaukiau didžiausio lankomumo, žmonės domisi apie subalansuotą mitybą, lieknėjimą. Nors internetas mirga straipsniais apie lieknėjima, riebalų deginimą, tačiau išsakysime ir savo nuomonę!

Laimė – kaip sveikata: jeigu jos nepastebi, vadinasi, ji yra. – I. Turgenevas.

Kaip pradėti lieknėti?

Žinoma, visais atvejais ar stengiates priaugti raumenų masės ar sulieknėti privalote išsaugoti sveikatą! Kaip ją išsaugoti? Lieknėjimas, tai procesas, kuriam reikia laiko mėnesio ar dviejų, tačiau viską atliekant protingai jūs ne tik nerizikuosite sveikata, tačiau ir pagerinsite sveikatą!

Pirmas žingsnis: Pats sunkiausias, tačiau visiškai nereikalaujantis finansų, papildu riebalų deginimui ar kitokių drąstiškų priemonių. Privalote nusiteikti tam ir pradėti kontroliuoti maistą! Sumažinti nereikalingus riebalus, sumažinti cukraus kiekį, sumažinkite suvartojamą kalorijų skaičių ir pratinkitės valgyti liesiau. Tik atsiminkite! Riebalų deginimas ilgas procesas, tačiau saikingai viską atliekant, prisižiūrint sveikatą jūs ne tik pasieksite geresnių rezultatų, tačiau rezultatai išliks ilgalaikiai! Antroje savaitėje rekomenduojame sumažinti riebalų skaičių iki dar mažesnio kiekio, sumažinti surenkamų KCAL ir angliavandenių kiekį - taip artėsime prie mitybos, kai riebalų kiekis mūsų mityboje liks minimalus (neskaičiuoju naudingųjų riebalų rūgščių, kaip omega3), angliavandenių skaičius liks iki 2-2.5g/kg vaikinams, o merginoms 1-1.5g/kg.

Tokie lėti žingsniai lieknėjimo link puikus pasirinkimas nenorint išgąsdinti organizmo staigiais mitybos pasikeitimais ir susilaukti tik trumpalaikių rezultatų. Per dvi, tris savaites privalote pilnai susitvarkyti mitybos planą, kad liktu tik liesas, švarus ir kokybiškas maistas. Angliavandenių kiekis privalo būti tinkamas, nereikalingi riebalai išmesti ir sumažintas KCAL kiekis.

Maisto papildai lieknėjimui

Ne paslaptis, kad lieknėjimui populiariausias pasirinkimas - įvairūs l - karnitino produktai, omega3 riebalų rūgštys. Riebalų deginimui populiariausi riebalų degintojai, kaip nutrex lipo6 , olimp hell breath , amix thermocore ir kiti žinomiausi "brandai".

Riebalu deginimas , sveikata , papildai

Tačiau, kaip viską tinkamai pasirinkti? Norėdami išsaugoti raumenų masę, prisižiurėti sveikatą siūlome pradėti pirmą mėnesi nuo l-karnitino (3-6g per dieną) prieš sportą ar kitą aktyvią veiklą. Žinoma, karnitiną privalote naudoti tik keturias savaites ir savaitę laiko padaryti pertrauką. Po savaitės laiko pertraukos rekomenduojame pradėti vartoti l karnitiną + riebalų degintoją. Visą lieknėjimo periodą vartokite papildomai omega3, kuriuos suteiks mūsų raumenų masei reikiamų riebalų rūgščių, nes iš apribotos mitybos surinksime tik minimaliai. Ganėtinai geras omega3 šaltinis - žuvis, pavyzdžiui: lašiša. 

Kardio treniruotės

Maisto planas ir planiškumas daugiau, mažiau išnagrinėtas, maisto papildai ir pasirinkimas aptartas, tai lieka - sportas! Tikrai pripažinsiu... Sunki užduotis pašalinti nereikalingus riebalus ir išlaikyti norimą raumenų masę. Turime atlikti viską neskubant, kad išvengti streso organizmui. Tai manau geriausias kelias norint išlaikyti sveikatą, todėl sportuojant laikysimes tokio pat principo. Įsivaizduokite.. Visą žiemą poilsiaujate, nobodžiaujate ir per pirmą savaitę pradedate po valandą laiko minti dviratį, bėgioti didelius atstumus ir kitaip aktyviai sportuoti. Mūsų širdis tikrai tam nepritars, o raumenų masė akimirksniu pradės mažėti nuo tokio didelio, staigaus aktyvumo. Pradėkime nuo lengvų kardio treniruočių - dviračio minimas. Pirmą savaitę galime minti nuo 5 iki 15 minučių ir taip palaipsniui didinti krūvį. Sekančia savaitę jau 15-30 min, dar sekančią 30-45 min. Tačiau labai diskutuotinas klausimas, kokio tipo kardio treniruotę pasirinkti? Dešimties minučių ir staigią, aktyvią kardio treniruotę ar 30-50 min, lėta ir daug streso raumenų masei nesuteikiančią kardio treniruotę?  Paliksime spręsti Jums!

Komentarai

ParašėKomentaras
Petriukas
2015-03-05

Svarbiausi papildai deginant riebalus yra BCAA ir mineralai bei vitaminai, tam ,kad apsaugoti raumenis nuo to pačio "degimo"!

Komentuoti