Sveikata - didžiausia mūsų vertybė

Paskelbta 2013-05-04

  • Sveikata - didžiausia mūsų vertybė

Sveikata

Dabartiniais laikais daugelis žmonių gyvena visiškai nerūpestingai - skubėjimas, greitas maistas, stresas. Žinoma, žodis laisvė - dabartiniui žmogui svarbiausia. Kiekvienas nori parodyti, koks laisvas ir išskirtinis yra, tačiau visa tai priveda prie "aš gyvenu šia minute". 


"Sveikata dar ne viskas, tačiau be sveikatos viskas – niekas" - Sokratas. Toks gyvenimo būdas "gyvenu šia minute" dažnai priverčia žmogų pamiršti, kad didžiausia vertybė - sveikata. Dirbame, pramogaujame, neatsižvelgdami, kad mūsų kūnas iš prastos mitybos nesurenka reikiamų medžiagų, vitaminų, mineralų. Net gi pakankamo kiekio baltymų ar angliavandenių negauname... Tačiau krūvis - didelis. Laikui einant prasideda įvairios ligos, sveikatos sutrikimai, o kaltiname ką? Prastą maistą, bet ne savo gyvenimo būdą. 

Sveikas gyvenimo būdas

Pritariu, kad dabartiniai laikai - kupini laisvės. Kiekvienas žmogus turi laisvą pasirinkimą, kaip gyventi, ką valgyti ir kokį gyvenimo kelią pasirinkti. Manau dabartinio maisto kaltinimas - neteisingas. Galime didžiuotis, kad gyvename tokiame krašte, kur galime pasigirti savo gamta, gyvenimo būdu - žemdirbystė ar gyvulininkystę. Taip, ne be reikalo pabrėžiau žemdirbystę, gyvulininkystę. Vos keletą dienų pasivažinėjus aplinkiniuose kaimuose, pas vietinių žmonių, galite rasti įvairiausių prekių: natūralios daržovės, dideli ir sveiki kaimiški kiaušiniai, vištienos ar kitų puikių produktų. Taigi, ar išlaikyti sveikatą , laikytis sveiko gyvenimo būdo jau taip sunku? 

"Kieno sveikas kūnas, tas gali iškęsti ir karštį, ir šaltį. Taip ir tas, kieno sveika dvasia gali pakelti ir pyktį, ir sielvartą, ir džiaugsmą, ir kitus jausmus." - Epiketas.

Tvarkinga mityba, sveikas maistas - užtikrinta sveikata. Antras sėkmingas raktas į sveikatą - sportasMūsų kūnui, organizmui sportas - kaip natūralus vaistas. Sportuodami galite pagerinti fizinę būklę, ištvermę, sustiprinti širdį, pagerinti kraujotaką, natūraliai stiprinti imunitetą. Ne veltui atsirado frazė Sportas - SveikataSportas gali būti ne tik naudingas profilaktiškai, tačiau ir vienas iš būdu kovojant su įvairiomis kaulų ligomis, siekiant panaikinti nugaros skausmus. Žinoma, aiškiausias įrodymas, kad sportas - sveikata, tai rezultatai iš medicinos sunkiems ligoniams, kai taikoma reabilitacija. Atliekant įvairius pratimus, mankštą, žmogus peržengia savo ribas, sveiksta, atgaivina įvairias kūno funkcijas, stiprėja. 

Sustokime minutei, pasaulis niekur neskuba! Susitvarkykime savo mitybos planą, rūpinkimes valgomais produktais, skirkime dėmesio savo kūnui ir sekmė, sveikata lydės mus visą gyvenimą.

"Didžiausia tragedija , kuri gali ištikti žmogų – emocinė depresija, intelekto bukumas ir iniciatyvos praradimas, kurios pradžia – neteisinga mityba." - . Maklesteris.

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti