Penkios taisyklės deginant riebalus!

Paskelbta 2013-04-21

  • Penkios taisyklės deginant riebalus!

Lieknėjate, stengiates, tačiau kūnas vis dar sunkiai reaguoja į pastangas? Nesijaudinkite, pasistengsime Jums pateikti keletą naudingų patarimų, kad rezultatai pasirodytu greičiau! Internete gausu patarimų iš žinomiausių pasaulyje sportininkų, kiekvienas turi savo nuomonę, tačiau sunku viską sutalpinti į vieną puslapį, todėl pateiksime penkis patarimus svorio metimui. 

Suteikite kūnui riebalų

Sunku patikėti lieknėjate ir privalote papildomai surinkti tam tikrą kiekį riebalų? Viskas teisingai! Privalote kūnui suteikti papildomai riebalų, tačiau ne bet kokių. Omega3 - riebalų rūgštys nepriaugins papildomai riebalų, o kaip tik - paskatins lieknėjima. Greitesnė medžiagų apykaita, kokybiškos ir mūsų kūnui reikalingos riebalų rūgštys. Yra gausybė gerų riebalų šaltinių, kaip - lašiša, upėtakis, sardinės, alyvuogių aliejus...

Kiaušinio baltymai

Kiaušinio baltymai - pats geriausias baltymų šaltinis. Moksliniai tyrimai parodė, kad valgant kiaušinio baltymus rytais - sumažėja noras dienos bėgyje papildomai valgyti, vadinasi surenkate mažiau kalorijų. Tai dar ne viskas... Pradedant mitybą su kiaušinio baltymais jūs ne tik būsite sotesni likusią dieną, tačiau kūnas pašalins daug daugiau riebalų, nei įprastai.

Sėkmingas lieknėjimas

Obuolys per dieną

Obuolys - suteikia lėtai skaidomų angliavandenių, kuriuose yra daug naudingų antioksidantų. Tyrimai parodė, kad suvalgant po vieną obuolį per dieną mūsų kūnas pasižymi didesniu raumenų masės priaugiu, jėgos pakilimu, lengviau šalina nereikalingus riebalus! Obuolys ne tik padidina riebalų deginimą, tačiau ir riboja riebalų kaupimasi!

Monosotieji riebalai

Vėl riebalai - vėl nauda kūnui... Rekomenduojame vartoti avokadą savo mitybos racione. Kodėl? Avokadas suteikia monosočiųjų riebalų, kurie paprastai nėra saugomi kaip riebalai! Taip pat gausu "mannoheptuloses" - ši medžiaga gerina kalcio absorbaciją, mažina insulino lygį.

Šaltas vanduo

Vokietijos mokslininkai ištyrė - dvi papildomos šalto vandens stiklinės per dieną žymiai pagerina metabolizmo lygį, net - 30%! Mokslininkai galvoja, kad toks poveikis atsiranda dėl padidėjusio kiekio - norepinefrino.

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti