Lengvas ir liesas užkandis

Paskelbta 2013-04-13

  • Lengvas ir liesas užkandis

Ganėtinai lengvas ir dar lengviau pagaminamas liesas užkandis. Dėl produktų suderinimo iš tikrūjų net nežinau, tačiau suvalgiau viską skaniai ir vis dar gyvas, tai manau viskas deri ir tinka! 

Ko mums reikės?

Lašišos 100 g
Virti ryžiai 100 g
2 kiaušinio baltymai
Krapai
Linų semenys
Raudonosios pupelės
Kiniškas kopūstasliesas užkandis ant dietos

Paruošimas:
Ryžius išverdame pagal nurodymus ant pakuotės, perpilame šaltu vandeniu ir nusausiname.Tada kartu sudedame susmulkintą lašišą, kiaušinio baltymus ir pabarstome džiovintais krapais bei linų sėmenimis. Viską išmaišome ir suformuojame patiekalo formą!

Salotos: supjaustome kinišką kopūstą ir užberiame raudonąsias pupelias. Pabarstome džiovintais krapais, arba pagal jūsų skonį pasirinktas prieskonines žoleles, ir užpilame sojos padažo. Kad būtų dar maistingiau užberiame linų sėmenų. :) Skanaus :) 

Kodėl renkames linų semenis?

Linų sėmenys – grožiui ir sveikatai. Linų sėmenys vaidina svarbų vaidmenį viso virškinimo procese. Juose esančios medžiagos apsaugo skrandį ir žarnyną nuo sudirginimo, slopina viso žarnyno uždegimus, mažina skrandžio sulčių rūgštingumą, taip pat padeda žarnyne ir skrandyje esantiems audiniams regeneruotis bei nepriekaištingai funkcionuoti.

Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama!

Komentarai

Kolkas klientų komentarų dar nėra..

Komentuoti