Troškinta vištiena su ryžiais

Paskelbta 2013-04-10

  • Troškinta vištiena su ryžiais

Kartais būna dienų, kai skubame į studijas, į darbą, į sporto salę ir niekur nespėjame... O ką jau sakyti apie sveika mitybą. Pirma mintis, kol pasigaminsiu užtruksiu visą valandą, nespėsiu ten, tad geriau kažką greito užsisakysiu, užbėgsiu nusipirksiu ir pakaks. Mes siūlome liesą, sveiką vištienos receptą, kurį pasiruošite per 15 minučių! Taip, užtruksite tik 15-a minučių ir valgysite kokybišką maistą.

Troškintas vištienos receptas

Susipjaustykite vištieną smulkiais gabaliukais, įdėkite į keptuvę ir 15 minučių troškinkite ant žemos ugnies. Jeigu keptuvė ne kemarikinė ar speciali, įpilkite į keptuvę 100 ml vandens ir uždenkite dangčiu. Galite viską pagardinti krapais ar kitom žolelėm pagal skonį. Išsivirkite ryžių pakelį (išvirtas pakelis 300~ g). Pasipjaustykite agurką, pomidorų ar kitų daržovių, salotų pagal savo skonį. Viskas paprasta, greita, skanu ir svarbiausia labai sveika!

Recepto maistinės vertė:

Tušintos vištienos maistinė vertė

Kodėl renkames pupeles?

Pupelėse yra mažai riebalų, daug ląstelienos , baltymų ir pasižymi žemu glikogeno indeksu. Iš dalies, tai puikus pasirinkimas, kas vengia mėsos. Pupelės turėdamos daug ląstelienios ir žemą glikogeno lygi skątina medžiagų apykaitą, metabolizmą, lieknėjimą!

Žinoma, patiekalas neatrodo labai gražiai ar gardžiai, viskas ivyko skubotai ir prie išvaizdos, nei minutės nebuvo praleista, tačiau principas aiškus ir svarbiausia - tinka laikantis dietos!

Tušinta vištiena

 

Komentarai

ParašėKomentaras
Camel
2013-04-11

Skanumėlis :)

Komentuoti