Penki geriausi maisto produktai riebalų deginimui

Paskelbta 2013-04-09

  • Penki geriausi maisto produktai riebalų deginimui

 

ŽUVIS

Visų pirma, kodėl išskyriau žuvį? Žuvis yra puiki, nes žmogaus organizmui, tai yra nepakeičiamų riebalų rugščių šaltinis.  Ne tik tai! Taip pat gausu (DHA) – omega 3 riebalų rūgščių. Žmogaus kūnas dažniausiai alfa-linoleno (ALA) rūgšti konvertuoja į DHA, tačiau efektyvumas tik 5 % , todėl reikiamą kiekį surinkti iš mitybos, kuriuos pagrindas sudarytas iš augalinės kilmės produktų grupės ganėtinai kėblu. Žuvis padės išvengti vykdomo konvertavimo ir gausite iš karto galutinį produktą (DHA). Žuvyje taip pat gausu lieso baltymo, kas padeda lieknėti.

Kas yra DHA?

DHA – tai riebalų rūgštys, kuriuos priklauso omega3 grupei. Rekomenduojama vartoti lieknėjant, nėščioms, žindančioms moterims.

PUPELĖS

Pupelėse yra mažai riebalų, daug ląstelienos , baltymų ir pasižymi žemu glikogeno indeksu. Iš dalies, tai puikus pasirinkimas, kas vengia mėsos. Pupelės turėdamos daug ląstelienios ir žemą glikogeno lygi skątina medžiagų apykaitą, metabolizmą, lieknėjimą!

RIEŠUTAI

Riešutai puikus pasirinkimas deginant riebalus. Riešutuose gausu sveikų riebalų, riebiųjų rūgščių ir vitaminų. Sudėtyje turi skaidulų ir baltymų. Tai dar vienas geras baltymų šaltinis, kas vengia mėsos. Tai padeda nealinti kūno dietos metu, nes kūnas pakankamai gauna naudingųjų riebalų!

Brokoliai

KIAUŠINIAI

Kiaušiniai padės Jums sulieknėti! Tai puikus riebalų žudikas, ypač trynys. Taip, dažnai girdime, kad trynyje gausu cholestorolio, turėtume vengti jų... Tačiau tyrimai rodo, kad tai turi labai mažai įtakos cholestorolio kiekiui kraujyje. Kiaušiniuose gausu riebiųjų rūgščių ir baltymų, tai puiki kombinacija kovojant su riebalais, lieknėjant.

BROKOLIAI

Vienas iš didžiausių Vitamino C šaltinių – brokoliai. Daugelis galvoja, kad vitaminą C galima gauti iš vaisių, tačiau statistika tokia: 100 g brokolių mūsų organizmui suteiks 150 % vitamino C rekomenduojamos paros normos. Brokoliai yra vienas iš tų produktų, ką galite valgyti beveik neribotai ir pamiršti nerimą,dėl papildomų kilogramų. Tai puikus ingridientas lieknėjant!

Kopijuoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama kopijuoti.

Komentarai

ParašėKomentaras
Aneta
2013-04-10

Daugiau tokiu straipsniu, patiko ;)

Komentuoti