Prekių sąrašas pagal gamintoją Syntech papildai

Mes didžiuojames galėdami Jums pasiūlyti maisto papildus, kurie paremti mūsų šūkiu - "Sukurti be kompromiso". Per ilgus metus mes išvystėme itin kokybišką maisto papildų liniją, kuri pasižymi - aukšta kokybe, išskirtine papildų sudėtimi..
Mes didžiuojames galėdami Jums pasiūlyti maisto papildus, kurie paremti mūsų šūkiu - "Sukurti be kompromiso". Per ilgus metus mes išvystėme itin kokybišką maisto papildų liniją, kuri pasižymi - aukšta kokybe, išskirtine papildų sudėtimi, plačiu pasirinkimu kiekvienam sportininkui! Gamindami, mes remiames keturiais parametrais:

1. Novatoriški ir moksliškai pagrįsti maisto papildai!

Galime pripažinti, mūsų įmonė neišradinėja naujovių neaiškiais tyrimais ir sudėtimis. Mes vadovaujames principu, kad produktą turi sudaryti tik efektyvus ir ištirti ingredientai, o visa paslaptis - ingredientų pasirinkimas ir kombinavimas. Mes renkames tik veikiančius ingredientus, kurie tarpusavyje sinergizuoja.

2. Syntech įmonė naudoja tik geriausius ingredientus!

Mūsų įmonė viena iš nedaugelio, kuri naudojasi "Trade marks" paslaugomis. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad mūsų naudojami ingredientai pagaminti tik Europoje. Tai užtikrina, kad gaunami ingredientai - aukščiausios kokybės.

Visi komponentai sukurti "Trade mark" gamintojų - paremti moksliniais tyrimais ir straipsniais. Komponentai patikrinti maisto saugos ir kokybės institucijų, tai leidžia mums gaminti saugius maisto papildus.

3. Teisingos ingredientų dozės!

Nereikia papildomų žinių, kad suprasti, jeigu gamintojas nurodo produkto sudėtį, kaip keturių skirtingų komponentų matricą, o bendras kiekis vos keli gramai, o dar blogiau - iš viso nenurodyta kiek, ko gauname, tai kvepia bizniu. Syntech maisto papildai, net aprašymi produktus svarbiausia išryškina - kiek, ko surinksite per vieną porciją. Užtruksite vos minutę pasidomėje, kiek reikia tos medžiagos ir pamatysite, kad ingredientų dozės teisingos!

Daugelis gamintojų mėgsta pasipelnyti iš vartotojų, kurie net neatkreipia dėmesio į ingredientų dozes. Tai žinoma veda prie žemos produkto kokybės. Syntech firma stengiasi kiekviename produkte įdėti maksimalų veikliosios medžiagos kiekį, kad produkto kokybė atitiktu sumokamą sumą!

4. Turint kokybiškus ingredientus, atitinkamas dozes svarbiausias žingsnis - sinergija tarp ingredientų!

Manome, kad tai vienas iš svarbiausių bruožų maisto papildų įmonei. Sukurti sudėtį su ingredientais, kurie maksimaliai sunergizuotu vienas su kitu. Tai reiškia - kad vienas ingredientus sustiprintu kitą ir taip gautume maksimalų efektą! Žinoma, svarbu ne tik efektas, o kad galutinis rezultatas būtu skanus ir lengvai tirptu.

Syntech firma remiasi šiais keturiais principais kuriant maisto papildus, o kur įdeda mažiausiai darbo - jau spręsti Jums!

Syntech maisto papildai sukurti jėgos ir ištvermės atletams. Mūsų maisto papildai patikrinti GMO - nėra jokių kenksminų ingredientų, kurie turėtu įtakos genams, pripažinti maisto saugumo institucijos HACCP ir patvirtinta kokybė, saugumas - conform ISO 22000. Mes užtikriname aukštą maisto papildų kokybę, visus leidžiamus ingredientus europoje ir esame legalūs maisto papildų platintojai visoje Europos sąjungoje.
Daugiau
Rodoma 1 - 11 iš 11 dalykų
Rodoma 1 - 11 iš 11 dalykų