Vascular wear džemperis (mėlynas)

Nauja prekė

Vascular gym wear džemperis - Tai ilgomis rankovėmis džemperis su kapišonu. Paprastas, stilingas, lengvas su dvejomis kišenėmis ir išsiuvinėtu logotipu.

Smulkiau

 
   

48,70 €

Vascular gym wear džemperis

Vascular įmonė įkurta 2012 m, kurios pagrindinis tikslas - apranga sporto entuziastams. Kokybiški ir speceliai pasiūti rūbai leis Jums ne tik atrodyti šiuolaikiškai, tačiau, tai puikus variantas ir sportuojant ar tiesiog leidžiant aktyviai laisvalaikį. Tikrai galime pripažinti, kad kartais sunku išsirinkti tinkamą sau sportinę aprangą, kuri tiktu ir sportui ir išlaikytu gerą įvaizdį, tačiau vascular įmonei tai sėkmingai sekasi!

Jauskites patogiai, kasdieniškai ir įgaukite pasitikėjima su vascular sporto linija.

Tai ilgomis rankovėmis džemperis su kapišonu. Paprastas, stilingas, lengvas su dvejomis kišenėmis ir išsiuvinėtu logotipu.

Vascular sportiniai rūbai

Medžiaga: medvilnė

Dydžiai: S , M , L 

Parašyti atsiliepimą

Vascular wear džemperis (mėlynas)

Vascular wear džemperis (mėlynas)

Vascular gym wear džemperis - Tai ilgomis rankovėmis džemperis su kapišonu. Paprastas, stilingas, lengvas su dvejomis kišenėmis ir išsiuvinėtu logotipu.PRISTATYMAS UNIPAK KURJERIAIS

- Prekės pristatomos per 1-3 d.d Lietuvoje.
- Prekės pristatomos į namus.
- Siuntimas nemokamas!
- Galimybė apsimokėti už prekes kurjeriui.


Pristatymo terminai

Dažniausiai prekes pristatome per 1-3 darbo dienas. Pasirinkus Jums palankų siuntimo tipą, patvirtinus užsakymą, mes su Jumis susieksime ir informuosime Jumisapie prekių išsiuntimą, pristatymą ir visą reikalingą informaciją.

Svarbi informacija

Jeigu kyla neaiškumu ir norite sužinoti daugiau, galite kreiptis:
tel - +370 670 66265, +370 671 74177
el.paštu - info@SportasSveikata.Lt1. Atsiskaitymas pavedimu

Patvirtinus užsakymą pasirinkite atsiskaitymo būda - bankinis pavedimas. Pavedimą galite atlikti iš bet kurio el.bankininkystės puslapio ar artimiausio, jums palankaus, banko skyriaus. Pasirinkus atsiskaitymo būdą gausite visą reikalingą informaciją: banko sąskaitą, unikalų užsakymo numerį, gavėjo pavadinimą. Nurodytą sumą perveskite į MB "Laisvalaikis visiems" sąskaita ir laukite patvirtinimo. Įprastai, šiuo būdu pinigai į mūsų sąskaita patenka per vieną darbo dieną, tačiau šis laikotarpis gali būti ir ilgesnis dėl tam tikrų banko veiksnių. Kai tik gausime nurodytą sumą į sąskaitą, informuosime Jus apie sėkmingai atliktą atsiskaitymą ir išsiųsime užsakymą.

2. Atsiskaitymas grynaisiais pinigais kurjeriui

Galite atsiskaityti grynaisiais pinigais pristatymo metu. Pasirinkus "UNIPAK" kurjerius galite atsiskaityti už prekes gavus užsakymą. Šį paslauga papildomai kainuoja - 2 Eur
Iškilo klausimu dėl atsiskaitymo? Kreipkites kontaktiniu tel: 8 670 66265 arba el.paštu: Info@SportasSveikata.Lt

MB "Laisvalaikis visiems" rekvizitai

MB "Laisvalaikis visiems"
Atsiskaitomoji sąskaita: LT907300010139747888
Bankas: AB Swedbank
Įmonės kodas: 303344358
Tel: 8 670 66265
El.paštas: Info@SportasSveikata.Lt


30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: