Amix creatine monohydrate 1000 g Visas vaizdas

Amix creatine monohydrate 1000 g

Amix kreatino monohidratas – vienas populiariausių ir plačiausiai vartojamų maisto papildų visame pasaulyje. Kreatinas nuo XX a. pabaigos puikiai žinomas kaip medžiaga, padedanti greitai atstatyti ATP (energijos) atsargas bei dėl to įveikti didesnius krūvius, pakeliant didesnius svorius, greičiau nubėgant trumpus ir vidutinius nuotolius.

Smulkiau

110,00 Lt

Už šį produktą PINIGAI nesikaupia


 
   Amix kreatino monohidratas – vienas populiariausių ir plačiausiai vartojamų maisto papildų visame pasaulyje. Kreatinas nuo XX a. pabaigos puikiai žinomas kaip medžiaga, padedanti greitai atstatyti ATP (energijos) atsargas bei dėl to įveikti didesnius krūvius, pakeliant didesnius svorius, greičiau nubėgant trumpus ir vidutinius nuotolius. Teko girdėti, kad kreatinas yra kreatinas ir nėra svarbu jo kokybė?

Amix Kreatinas 

Tokių, deja, niekuo nepagrįstų, kalbų atsirado pastaruoju metu rinką užpildžius pigiu kinietišku kreatinu, kurio kokybė nė iš tolo neprilygo aukščiausios kokybės kreatino produktams. Pigus kreatinas dažniausiai turi didelį kiekį natrio ir kreatinino, dėl ko dažnai itin stipriai kaupiamas poodžio vanduo (tinsta veidas), apkraunami inkstai.
 
Amix kreatino monohidratas maksimaliai švarus, purus ir veiksmingas. Tad rinkitės aukščiausios kokybės produktus už priimtiną kainą, kuriuos Jums siūlo Amix kompanijos specialistai. Geriausiam poveikiu pasiekti rekomenduojama vartoti su proteinu, glutaminu ir aminorūgštimis.
 
Vienoje porcijoje (arbatinis šaukštelis - 5 g) - 5 g aukščiausios kokybės kreatino monohidrato.
 
Vartojimas: vartoti po 2 – 3 arbatinius šaukštelius (5 g) per dieną: porcija ryte nevalgius, porcija prieš treniruotę ir porcija iškart po sporto. Padidinkite per parą suvartojamo vandens kiekį.

 

 

Parašykite atsiliepimą!

Amix creatine monohydrate 1000 g

Amix creatine monohydrate 1000 g

Amix kreatino monohidratas – vienas populiariausių ir plačiausiai vartojamų maisto papildų visame pasaulyje. Kreatinas nuo XX a. pabaigos puikiai žinomas kaip medžiaga, padedanti greitai atstatyti ATP (energijos) atsargas bei dėl to įveikti didesnius krūvius, pakeliant didesnius svorius, greičiau nubėgant trumpus ir vidutinius nuotolius.

Parašykite atsiliepimą!


PRISTATYMAS LIETUVOS PAŠTU

- Prekės pristatomos per 2-3 d.d Lietuvoje.
- Tinka norintiems atsiimt prekes pašte.
- Siuntimas nemokamas!
- Siunčiame registruota siuntinį.
- Patogus stebėjimas pagal RN kodą.
PRISTATYMAS POST24 SIUNTŲ TERMINALU

- Prekės pristatomos per 1 d.d Lietuvoje.
- Klientas atsiima prekes POST24 terminale.
- Siuntimas nemokamas!
- Virš 120 savitarnos terminalų Baltijos šalyse.
- Siuntos atsiėmimas iš Post24 terminalo trunka vos 15 sek.
- Galimybe apsimokėti už prekes terminale!

PRISTATYMAS UNIPAK KURJERIAIS

- Prekės pristatomos per 1-2 d.d Lietuvoje.
- Prekės pristatomos į namus.
- Siuntimas nemokamas!
- Galimybė apsimokėti už prekes kurjeriui.


Pristatymo terminai

Dažniausiai prekes pristatome per 1-4 darbo dienas. Pasirinkus Jums palankų siuntimo tipą, patvirtinus užsakymą, mes su Jumis susieksime ir informuosime Jumis apie prekių išsiuntimą, pristatymą ir visą reikalingą informaciją.

Svarbi informacija

Jeigu kyla neaiškumu ir norite sužinoti daugiau, galite kreiptis:
tel - +370 (6) 85 65969
el.paštu - info@SportasSveikata.Lt

1. Atsiskaitymas pavedimu

Patvirtinus užsakymą pasirinkite atsiskaitymo būda - bankinis pavedimas. Pavedimą galite atlikti iš bet kurio el.bankininkystės puslapio ar artimiausio, jums palankaus, banko skyriaus. Pasirinkus atsiskaitymo būdą gausite visą reikalingą informaciją: banko sąskaitą, unikalų užsakymo numerį, gavėjo pavadinimą. Nurodytą sumą perveskite į MB "Sportas - sveikata" sąskaita ir laukite patvirtinimo. Įprastai, šiuo būdu pinigai į mūsų sąskaita patenka per vieną darbo dieną, tačiau šis laikotarpis gali būti ir ilgesnis dėl tam tikrų banko veiksnių. Kai tik gausime nurodytą sumą į sąskaitą, informuosime Jus apie sėkmingai atliktą atsiskaitymą ir išsiųsime užsakymą.

2. Atsiskaitymas banko kortele POST24 terminale

Mūsų klientai gali patogiai atsiskaityti banko kortele POST24 terminale Jiems patogiu laiku. POST24 terminalas veikia visą parą! Ši paslauga papildomai kainuoja - 5 Lt

3. Atsiskaitymas grynaisiais pinigais kurjeriui

Galite atsiskaityti grynaisiais pinigais pristatymo metu. Pasirinkus "UNIPAK" kurjerius galite atsiskaityti už prekes gavus užsakymą. Šį paslauga papildomai kainuoja - 5 Lt

4. Atsiskaitymas parduotuvėse (žiūrėti logotipus)

Mokėjimai.lt sistema suteikia galimybę patogiai atsiskaityti nurodytose terminalose. Kaip viskas veikia? Gausite unikalią sąskaitą, kurią privalote atsispausdinti. Nueikite į artimiausią Maximą, R Kiosk ar Lietuvos spaudos parduotuvę ir kasininkei pateikite sąskaitą. Pavedimą gausime valandos bėgyje, todėl tai greitas ir patogus atsiskaitymas.

Atsiskaitymas R-kioske Atsiskaitymas Lietuvos spaudos parduotuvėje Atsiskaitymas MAXIMA parduotuvėje


Iškilo klausimu dėl atsiskaitymo? Kreipkites kontaktiniu tel: 8 (6) 85-65969 arba el.paštu: Info@SportasSveikata.Lt

MB "Sportas - sveikata" rekvizitai

MB "Sportas - sveikata"
Atsiskaitomoji sąskaita: LT837300010134020843
Bankas: AB Swedbank
Įmonės kodas: 302929704
Tel: 8 (6) 85-65969
El.paštas: Info@SportasSveikata.Lt

15 panašių maisto papildų:

Previous
Next